Sign in to follow this  
Followers 0
Tomas-X

Vzpěra

12 posts in this topic

rozperku delali u sparca a asi tretim rokem ji jiz nedelaji, jen doprodavali zasoby.

nyni ji dela omp a cena je cca 2200. je lakovana cervene se samolepkou, je stelovaci. (musis vyhodil na prave strane ten plast u tlumice a provrtat prepazku)

mam ji modrou.

je to fajn vec, na zatacky kdy mas pul auta ven ze silnice a vselijak se krouti, tam to poznat je, jinak je dost na houby a rekl bych, ze diky ni jsem memnil predni okno. to co by normalne asi karoserie odpruzila a zapracovala, takhle se ani nehla a jak je to okno natvrdo, tak to prdlo...

takze za 2500 dobra sranda, ale predno antireflexni okno (u modelu s klimatizaci)stoji 11000, takze jak kdo chce...

... jeste jedna vec...

mam hdicko a pod tou rozperou jde dost debilne sundat kryt motoru (ten plast) a vubec nejde podvliknout kryt baterky, takze s sebou vozim neustale imbus, kdyby bylo potreba jit po baterce. kryt motoru uz nemam, ani nahore, ani dole...

prasklo okno? propruzila karoserie? heh... jsem si myslel, ze moje bejvaly /italsky/ auto melo problem s tuhosti kastle, ale tohle? jinak jak pises, 2,2k natrena...

No myslim ze OMP vzpera stoji cca 1900,- (mam ji totiz objenanou - kazdou chvili by mela prijit)

Jinak ta duralova se prodava tady:

http://www.seqshift.com (Je tam On-line shop)

Stojí cca 1400,- Jak na 206, tak i na 205...