mares

Odcházejí žárovky H7

56 posts in this topic

Určitě se tady tato záležitost probírala, takže navazuji na předchozí témata.

Není divu, že praskají žárovky H7, když se musí celý den svítit, ale mám dojem, že pravý světlomet má velkou spotřebu:grr.Po roce a půl již druhá výměna.Levý zatím bez výměny.

Používám PHILIPS PREMIUM H7 +30% větší svítivost.

A co vy?

Máš pravdu, probíralo se to tu dost. Stačí hledat. Je toho tu mraky. Už tu asi na nic nenavážeš.:myslim

Mě odešla jedna po půl roce.Tak jsem vyměnil obě dvě najednou.A koupil jsem stejnou značku a zatim mám klid.;););)

Mareš: mám taky ty samé H7 a zatím v pořádku. Pokud odejdou, tak dám nazpátek původní a bude klid. To denní svícení asi není pro tyto žárovky. :grr :grr

Původně zaslal: mares

Určitě se tady tato záležitost probírala, takže navazuji na předchozí témata.

Není divu, že praskají žárovky H7, když se musí celý den svítit, ale mám dojem, že pravý světlomet má velkou spotřebu:grr.Po roce a půl již druhá výměna.Levý zatím bez výměny.

Používám PHILIPS PREMIUM H7 +30% větší svítivost.

A co vy?

JJ psalo se tu o tom, u 307 se to projevovalo nějak častěji, dával se nějakej předřadnej odpor kterej snižil napětí a byl klid. Určitě k tomu něco najdeš

Stačí prísť do obchodíku s náhradnými dielmi a určite sa v niektorom nájde odpor na žiarovky, od kedy to dávame aj my nikto sa nebol sťažovať :super:papa

Tak to je náhoda.Mi odešla taky zrovna dnes a pravá levá před dvěmi měsící :myslim

Žárovka vyměněna:super.Pokud praskne příště, zkusím vyměnit vadnou elektronku z výrobního závodu KATODA Olomóc.:D

[upravil dne 15.6.2007 mares]

Původně zaslal: hnusoba

Stačí prísť do obchodíku s náhradnými dielmi a určite sa v niektorom nájde odpor na žiarovky, od kedy to dávame aj my nikto sa nebol sťažovať :super:papa

tak to jsem chodil po spatných obchodech :nevim v P. mě taky řekli, že nic nemají x neznají, že se něco dávalo do Partnerů, takže měním a měním...:aut

Kupte si pořádný žárovky a bude po problému. :P

Od tý doby, co jsem dal Jeanovi do světel Narva power blue je pokoj. Prdne max. jedna za rok.:mrk Dělaj se jak v H7, tak v H1.:super:super:super

P.s. : Žádný předřadný odpor nikde nemám.:papa

Původně zaslal: Bohumil

Kupte si pořádný žárovky a bude po problému. :P

Od tý doby, co jsem dal Jeanovi do světel Narva power blue je pokoj. Prdne max. jedna za rok.:mrk Dělaj se jak v H7, tak v H1.:super:super:super

P.s. : Žádný předřadný odpor nikde nemám.:papa

Co to stojí tato zmiňovaná žárovka?

Zřejmě se jedná o provedení s větší svítivostí, ale je tomu tak?

H7 za 341,-Kč/ks, H1 za 325,-Kč/ks :o:o:o . Zvýšená svítivost prý o 30%. Nejdřív jsem je měl jen v potkávačkách, předloni jsem je dal i do dálkových. :super:super:super. Najednou jsem viděl i to co jsem neměl.:D:D:D

Původně zaslal: Bohumil

H7 za 341,-Kč/ks, H1 za 325,-Kč/ks :o:o:o . Zvýšená svítivost prý o 30%. Nejdřív jsem je měl jen v potkávačkách, předloni jsem je dal i do dálkových. :super:super:super. Najednou jsem viděl i to co jsem neměl.:D:D:D

Žeby dar přítele Rentgena?:DKdyž vidíš i co nemáš.:mrk:mrk

Převážně jezdím ve dne a zdá se mi dost velký přepych kupovat drahé žárovky a ničit je :grrdenním svícením:grr.

Je to divné, že někomu ty žárovky odcházejí jak na běžícím pásu a někdo je bez potíží i bez předřadného odporu. Já jsem naštěstí v té druhé skupině, mám ujeto cca 50 000 a zatím mám původní žárovky. Musím to zaklepat...:)

:superBude hodně záležet na kvalitě žárovky:super.Jak to tady pročítám tak odchází dodatečně osazené žárovky,zřejmě nevalné kvality.:o

kupuju žárovky na OMV, jakési značkové Blue cosi. Vydrží mi cca 6 měsíců. Jdu do xenonů a kašlu na to

73 000 km a pôvodné žiarovky. H1 Philips + 30% na svietivosti stoja 70,- Sk H7 + 30% na svietivosti 299,- Sk. Zatiaľ mi tie pôvodné držia. Uvidíme dokedy ...

Původně zaslal: mares

Převážně jezdím ve dne a zdá se mi dost velký přepych kupovat drahé žárovky a ničit je :grr denním svícením:grr.

Víš kdy se žárovky neničí ?:o

Když nesvítí.:P:P:P:mrk:mrk:mrk