Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pls smašte muj Učet


Guest ZILA

Recommended Posts

Doporučuju tohle téma nechat spát - myslím, že padlo vše podstatné

Pokud jsem snad někoho urazil, pak se omlouvám, v žádném případě nejsem strůjce konfliktů, jen mě nebaví jednu věc meldovat pořád kolem dokola.

A jestli působím povýšenecky, to teda jdu rozebírat se svým Egem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Doporučuju tohle téma nechat spát - myslím, že padlo vše podstatné

Pokud jsem snad někoho urazil, pak se omlouvám, v žádném případě nejsem strůjce konfliktů, jen mě nebaví jednu věc meldovat pořád kolem dokola.

A jestli působím povýšenecky, to teda jdu rozebírat se svým Egem

Tak teď toho mám dost i já a cítím pořebu si vylejt srdíčko. Medvěde, ačkoli jsi můj kamarád, kterého nikdy za nic nevyměním, svými fakt povýšeneckými reakcemi jsi mě dost naštval. A ačkoli jsi předseda klubu, kterého jsme si na ustavující schůzi vedení zvolili, neznamená to, že máš vždycky ve všem pravdu.

Oba dobře víme, že naše názory na autorská práva z právního hlediska a "autorská práva" z pocitového hlediska se diametrálně liší. Nejednou jsme se o tom hádali. Stejně tak na téma nalezení té správné hranice mezi pokud možno nekonfliktním stylem vedením klubu na straně jedné, a základním pořádkem ve věcech na straně druhé. A výkřiky, které tu předvádíš, rozhodně nepatří do stylu, který bych na tobě byl schopen obdivovat. Že je Buml schopen napsat větu stylu "možná tam u vás na Slovensku jste zvyklí porušovat autorská práva..." - to radši zde nechám bez komentáře a pěstí mu dám až osobně, bude-li takhle pokračovat (a to ve chvíli, kdy mě příště členové do vedení nezvolí a nebudu tedy dělat ostudu vedení). Ale Buml na rozdíl od tebe není člen vedení klubu, natož předseda. A já si představuji, že předseda by měl mít jinou komunikační úroveň, ať má názor jaký chce.

A pokud jde o to nešťastné logo: I nadále budu jak proti tomu, abys z něj dělal posvátnou krávu (stejně jako jsem proti tomu, aby si s ním dělal každý co chce). Viz naše nedávné dohady o tom, co je logo, co jsou jeho variace, jak s ním rozumně naložit atd. - a nebýt Doda a Marka, víš dobře, že sám bych s tebou asi nehnul. Znovu říkám, že ačkoli jsi miliónovej kluk, určitě tvůj rod musel mít dřív ve znaku hlavu berana, čéče :D

Tak, to ti jako 1/3 revizní komise říkám tady veřejně, zbytek už se dohádáme soukromě ve vedení. Tohle totiž hovoří samo za sebe, kam bychom neměli dospět, a dokud ve vedení budu (do příštích voleb), budu se tomu snažit předcházet celou vahou svých 109 kg.

CITÁT

klub kam som rad chodil, kde si ludia pomahali a nehrali sa na dolezitych...

KONEC CITÁTU

Pádadýdadádadá, tak už i Garfield přispěl k všeobecnému rozruchu, to je prča, checht :D:D

[upravil dne 14/6/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZILO NEODCHÁZEJ!!!

TAPETKA

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P -S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P - S T O P -

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

KONEC TAPETKY

♥♥♥♥ Mám rád PEUGEOT CLUB♥♥♥♥.

Chovám se zde přátelsky a nic nehrotím do krajnosti (usiluji o to).

Dokážu uznat svou chybu a zasmát se vlastní blbosti.

Za názory a rady mladých frájů i starších moudrých lidí jsem velice vděčný a snažím se z nich poučit. (Každá rada drahá, v životě to jistě mockrát poznám na vlastní kůži)

Pokud mohu, RÁD poradím a pomohu lidem z PC (přesto že většinu z nich vlastně neznám a ani jsem je nikdy neviděl)

I když mám pravdu, nevnucuji jí protistraně, stejně se zachová podle vlastního rozumu.

- Akceptuji pravidla PC -

Taky jste měli tak pěkný den jako já?

NEEE:o:o:o

Nevadí, zítra to určitě vyjde:mrk:mrk;);):papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:roker Mno prdelky mé milé, doufám, že mým příspěvkem tohle vlákno nasíracího vlnobití skončí.

Všechno podstatné snad už bylo řečeno a pokud ne, nechte to na osobní jednání - třeba do Šebetova, který je na "pomezí" a účastní se ho jak Čehůni, Moraváci, tak bratia zo Slovenska.

Jinak pro info: včera jsem nahodila udičku na jednu osůbku pracující pro Pežo přímo ve Francii :super;):roker

uvidíme, co z toho bude... pa a pusu na pupek, Pežo-maniaci....:papa

P.S. A buďte hodný, páč já rozmějšlím odjezd mimo ČR a když se budete hádat, tak se nevrátim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[upravil dne 14/6/07 Netopýrka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dodat pěkný počteníčko ale to si musí každý probrat sám.Pokud končí tak je na něm pokud to udělá jako já že jsem se vrátil a pokračuji,pomáhám/Neon palubní pc/

Vemte jsme tu od 18 do x let každý má jiný názor a pohled na věc.Takže by bylo za to to skončit ale to tak nedopadne ;)

Netopýrka ty se zase vrátíš a ráda:super kam razíš dovolenkovat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: OK406

Ale pánové, je to všechno zbytečné. Chovej te se jako dospělí lidé. Nejlepší je ted vypnout počítač a jít se projít a zchladit si hlavu např. procházka se psem. Večer pak usednou k počítači, pustit si fórum P-C a všemu se zasmát. Vždyť jsme do nedávna byli bratři!!!! Já se dělit nechtěl!! Tak ZILA, určitě je u Vás krásně, tak vypni počítač a jdi si např. umýt a naleštit svoje krásné nové autíčko a pak přijit zpět a budeš vidět, že bude vše v pohodě;)

Souhlasim s bratrem vidlakem, myslim ze je zbytecne delat ukvapene zavery :myslim

My vidláci držíme při sobě, ať vládne ten či:potlesk onen!!!!!!!!!:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul pre kvalitnu reklamku nie je problem urobit z hocijakej www.stranky čokolvek

no uš nato kašlem teraz ten problem ktory nastal a to E-shop ktory je u mna to je teraz bod čislo 1 :super

pre toho ktoremu to spadne do klina nemusi sa bat je tam na učte o 10 .- sk naviac :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaujimave citanie.konecne sa nehadam s niekym ja.:D

ps: taku hovadinu ako je nejaka nalepka na auto by som si nikdy nedal, tak o com sa to tu vlastne hadate?

zila: - ak si na to nemal tak si to nemal brat na zaciatku a nie teraz od toho pri nezhode odskakovat (mozno mam skresleny nazor,ale mam to len z toho co som sa tu docital.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

zaujimave citanie.konecne sa nehadam s niekym ja.:D

ps: taku hovadinu ako je nejaka nalepka na auto by som si nikdy nedal, tak o com sa to tu vlastne hadate?

zila: - ak si na to nemal tak si to nemal brat na zaciatku a nie teraz od toho pri nezhode odskakovat (mozno mam skresleny nazor,ale mam to len z toho co som sa tu docital.)

ked nevieš očom je toto vlakno bud ticho pis. :super na tvoju blbost som čakal 3 dni

ps : drž hubu

[upravil dne 14/6/07 ZILA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ZILA

Původně zaslal: jozefsv

zaujimave citanie.konecne sa nehadam s niekym ja.:D

ps: taku hovadinu ako je nejaka nalepka na auto by som si nikdy nedal, tak o com sa to tu vlastne hadate?

zila: - ak si na to nemal tak si to nemal brat na zaciatku a nie teraz od toho pri nezhode odskakovat (mozno mam skresleny nazor,ale mam to len z toho co som sa tu docital.)

ked nevieš očom je toto vlakno bud ticho pis. :super na tvoju blbost som čakal 3 dni

ps : drž hubu

[upravil dne 14/6/07 ZILA]

:D jaj no ty si ale mudrucky moj zlaty.len nieze aby si zase potom mazal cele vlakno so svojimi urazkami ako minule.ked raz nieco poviem tak si stojim za svojim.ked si povedal,ze nebudes prispievat tak co tu este pises?

ps: aj po uprave ktoru si vykonal pri dvojriadkovom prispevku neviem pochopit co znamena : bud ticho pis

to hovori za vsetko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: ZILA

vlakna nemažem ja mudručky

tebe asi treba vsetko polopate co?myslel som prispevky v celom vlakne.

urazky si nechaj pre svoju zenu a pre rodinu alebo kamaratov.len sa tu strapnujes.ak si myslis ze si husty tak potom uz nic

mam ta rád RUSNAK :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...