Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pls smašte muj Učet


Guest ZILA

Recommended Posts

Ja ti sklidnim hormon mam si pre teba dojet co chtel po členech klubu pisatel toho onoho vlakna žeby si chtel dat na celej bok auta logo peugeot klubu :D:D:D:D:D to snad neee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

2ZILA uz jste zase v sobe? :o sorry, ale me osobne taky dost prekvapilo co jsem cetl v inkriminovanem vlakne...zlaty zensky...:D

prečo si to mysliš :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi snad nechcete tvrdit, ze Peugeot-Club.com vymyslel tu hlavu ktora je na tej 207? :D:D:D

Jednoducho to logo ukradol aj P-C a upravil si ho podla svojho.... neviem co okolo toho chcete robit cirkus...

Ja som chcel podla loga P-C spravit presne to logo, co ma ta 207.... napis PEUGEOT-CLUB by mi tam ale voooobec nechybal :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ALFWORKS

To mi snad nechcete tvrdit, ze Peugeot-Club.com vymyslel tu hlavu ktora je na tej 207? :D:D:D

Jednoducho to logo ukradol aj P-C a upravil si ho podla svojho.... neviem co okolo toho chcete robit cirkus...

Ja som chcel podla loga P-C spravit presne to logo, co ma ta 207.... napis PEUGEOT-CLUB by mi tam ale voooobec nechybal :P

Je tu jeden zásadní, opravdu zásadní problém - podobnou hlavu, jako je na 207 sice máme v logu, ale tato hlava je VOLNĚ stažitelná a tudíž se O KRÁDEŽ NEJEDNÁ!!!!!!!!!!!!!

Zatímco logo klubu je LOGO klubu, VOLNĚ STAŽITELNÉ NENÍ A NIKDY NEBUDE (a to ani jeho části). Takže pokud jsi chtěl toto, měl jsi pátrat a najít, kde je toto volně k mání - A NE POŽADOVAT LOGO KLUBU

KAPIŠTO???

Co se týče klubového loga - donutili jste nás ke kroku, který jsme při vytváření loga ani řešit nehodlali a logo necháme zaregistrovat (aby tedy měli všichni šťourové, kterým nestačí polopatě vysvětlit, jak se věci mají, jasno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: ALFWORKS

To mi snad nechcete tvrdit, ze Peugeot-Club.com vymyslel tu hlavu ktora je na tej 207? :D:D:D

Jednoducho to logo ukradol aj P-C a upravil si ho podla svojho.... neviem co okolo toho chcete robit cirkus...

Ja som chcel podla loga P-C spravit presne to logo, co ma ta 207.... napis PEUGEOT-CLUB by mi tam ale voooobec nechybal :P

Je tu jeden zásadní, opravdu zásadní problém - podobnou hlavu, jako je na 207 sice máme v logu, ale tato hlava je VOLNĚ stažitelná a tudíž se O KRÁDEŽ NEJEDNÁ!!!!!!!!!!!!!

Zatímco logo klubu je LOGO klubu, VOLNĚ STAŽITELNÉ NENÍ A NIKDY NEBUDE (a to ani jeho části). Takže pokud jsi chtěl toto, měl jsi pátrat a najít, kde je toto volně k mání - A NE POŽADOVAT LOGO KLUBU

KAPIŠTO???

Co se týče klubového loga - donutili jste nás ke kroku, který jsme při vytváření loga ani řešit nehodlali a logo necháme zaregistrovat (aby tedy měli všichni šťourové, kterým nestačí polopatě vysvětlit, jak se věci mají, jasno)

Hlavny problem je, ze ste z toho loga nejak moc preafektovany!!!

Ja som sa PYTAL, ze ci je mozne to logo stiahnut - NEPOZADOVAL SOM!!... to je zasadny rozdiel!

Ked uz si vedel otom, ze samotna hlava je volne stiahnutelna, tak si to mohol povedat rovno...

Ja som vtom prispevku aj spominal, ze ten napis tam NECHCEM

Na zaciatku toto bol klub kam som rad chodil, kde si ludia pomahali a nehrali sa na dolezitych...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ALFWORKS

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: ALFWORKS

To mi snad nechcete tvrdit, ze Peugeot-Club.com vymyslel tu hlavu ktora je na tej 207? :D:D:D

Jednoducho to logo ukradol aj P-C a upravil si ho podla svojho.... neviem co okolo toho chcete robit cirkus...

Ja som chcel podla loga P-C spravit presne to logo, co ma ta 207.... napis PEUGEOT-CLUB by mi tam ale voooobec nechybal :P

Je tu jeden zásadní, opravdu zásadní problém - podobnou hlavu, jako je na 207 sice máme v logu, ale tato hlava je VOLNĚ stažitelná a tudíž se O KRÁDEŽ NEJEDNÁ!!!!!!!!!!!!!

Zatímco logo klubu je LOGO klubu, VOLNĚ STAŽITELNÉ NENÍ A NIKDY NEBUDE (a to ani jeho části). Takže pokud jsi chtěl toto, měl jsi pátrat a najít, kde je toto volně k mání - A NE POŽADOVAT LOGO KLUBU

KAPIŠTO???

Co se týče klubového loga - donutili jste nás ke kroku, který jsme při vytváření loga ani řešit nehodlali a logo necháme zaregistrovat (aby tedy měli všichni šťourové, kterým nestačí polopatě vysvětlit, jak se věci mají, jasno)

Hlavny problem je, ze ste z toho loga nejak moc preafektovany!!!

Ja som sa PYTAL, ze ci je mozne to logo stiahnut - NEPOZADOVAL SOM!!... to je zasadny rozdiel!

Ked uz si vedel otom, ze samotna hlava je volne stiahnutelna, tak si to mohol povedat rovno...

Ja som vtom prispevku aj spominal, ze ten napis tam NECHCEM

Na zaciatku toto bol klub kam som rad chodil, kde si ludia pomahali a nehrali sa na dolezitych...

Ono se to tu už jednou řešilo, a celkem v pohodě, stačí hledat -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Ono se to tu už jednou řešilo, a celkem v pohodě, stačí hledat -

Vidis, a to je to ocom hovorim... staci si pozriet datum tych prispevkov....kedysi si tu ludia pomahali a nehrali sa na registrovane loga a ja neviem co este.... :myslim

Smutne, veru smutne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ALFWORKS

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Ono se to tu už jednou řešilo, a celkem v pohodě, stačí hledat -

Vidis, a to je to ocom hovorim... staci si pozriet datum tych prispevkov....kedysi si tu ludia pomahali a nehrali sa na registrovane loga a ja neviem co este.... :myslim

Smutne, veru smutne...

Já myslím že si pomáhají i dnes, jen to někdy skřípne no, chce to klid, ono to vyšumí a všichni budou zase v pohodě. Nic se nejí tak horký jak se uvaří;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ALFWORKS

Na zaciatku toto bol klub kam som rad chodil, kde si ludia pomahali a nehrali sa na dolezitych...

Nezaregistroval jsem, ze by si tu nekdo hral na duleziteho... Pokud Ti to tak opravdu pripada - nikdo Te tu nedrzi...

Ja, naopak od jinych for ocenuju to, ze zde nepusobi zamindrakovani pubertaci a nechteji si neco dokazovat (a kdyz, tak vyjimecne...)

Pred cim opravdu smekam - celkove vedeni klubu - slevy, eshop apod...

Celkem chapu vedeni klubu, kdyz si haji cokoliv, co je stalo penize...

k autu: nalep si tam co chces :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: ALFWORKS

Na zaciatku toto bol klub kam som rad chodil, kde si ludia pomahali a nehrali sa na dolezitych...

Nezaregistroval jsem, ze by si tu nekdo hral na duleziteho... Pokud Ti to tak opravdu pripada - nikdo Te tu nedrzi...

Ja, naopak od jinych for ocenuju to, ze zde nepusobi zamindrakovani pubertaci a nechteji si neco dokazovat (a kdyz, tak vyjimecne...)

Pred cim opravdu smekam - celkove vedeni klubu - slevy, eshop apod...

Celkem chapu vedeni klubu, kdyz si haji cokoliv, co je stalo penize...

k autu: nalep si tam co chces :super

Len 2 veci:

1, Neviem preco mate pocit, ze si tam nenalepim co chcem... samozrejme, ze nalepim... o ziadne dovolenie neziadam :D:D:cool:

2, Nikto tu nehovori o pubertakoch, alebo zeby sa nebodaj niekto tak spraval... Bola polozena jednoducha otazka a natu som dostal povysenecku odpoved....:nevim

Nemam chut to dalej rozoberat... jednoducho som si myslel, ze tu sa stretnem z ochotou... opak sa vsak stal pravdou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...