Sign in to follow this  
Followers 0
vix

Az se zima zepta - FRIDEX

10 posts in this topic

Zacnu trochu zesiroka. Nekdy na jare jsem dospel k zaveru, ze by bylo dobre chladici kapalinu vymenit. Nejak jsem se k tomu nemohl dostat, az se problem vyresil temer sam. V srpnu jsem temer veskerou vodu vyvaril a od te doby jezdim na vodovodni z kouhoutku.

A proto se ptam : Jakou chladici nemrznouci kapalinu tam naliti ? - resp. jakou mate a jak jste s ni spokojeni?

A co rikate na Fridex Eko - ekologickou, odbouratelnou chladici kapalinu. Ja o ni zacinam uvazovat.

P.S:: Takovy tvrdak, abych tam nechal normalni vodu pres zimu, nejsem. A rozchazet (rozumnej pesky) to pak nechci.

Diky

Kiku, diky - neco se tam resilo, ale moc se toho nevyresilo...teda, az na to, ze v servisu, kdyz je modra, muze byt zelena atd ...

me by spis zajimaly znacky a co tam mate ?

Ale jinak diky ;)

Já tam mám něco zelenýho, ale pod určitým úhlem světla to vypadá jako modrý :D:D víc ti k tomu neřeknu, jenom to, že loni když jsem to měřil, tak to bylo do - 30°C a vzhledem k tomu, že tam ta tekutina byla prvním rokem a moc jsem ji neředil, tak to letos řešit nebudu... jinak myslim, že i ten Fridex EKO by měl bejt naprosto v pohodě ...

Me se ten Eko libi - uz proto, ze moje auto, jak je stary, ma problemy s udrzenim tekutin.

Ale co nadelame, vsechny nas to ceka ;)

Nazdárek, hctěl jsem se jen zeptat pokud nevím co bylo za nemrzku v pažoutovi (budu ho mít první zimu)nevadí když tam naleju eco fridex? Někde tady jsem čet že pokud tam je něco jiného tak to nějak zhoustne nebo tak něco. Dík:cool:

vareka, nejsem prez toto zadnej odbornik, ale asi bych to vypustil a nalil bych tam novou smes.;)

U nas soused sehnal (zadarmo) nejakou nemrzku a dolil si ji do auta a nakonec musel kupovat novy chladic :(

Ne vsechno se da michat;)

[Editován dne 9/20/03 Radek V.]