Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lišta ke svíčkám


Dalick

Recommended Posts

pokud mas motor EW7J4 tak v autobenexu maji zapalovaci rampu Valeo s objednacim cislem VA245098 a stoji 4889Kc s DPH, v peugeotu pocitej aspon tak 6000Kc

kontakt na ne České Budějovice

Novohradská 1290/21

Otvírací doba.: Po-Pá: 8-17

Telefon: +420 387 715 345

Fax: +420 387 715 344

Mobil: +420 606 639 305

Obch. Poradce: +420 724 007 041

Vedoucí: Milan Školka

cbudejovice@autobenex.cz

[upravil dne 13/6/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Ferry číslo motoru nemám možnost teď zjistit :( auto je v opravně, papíry doma. V Peugeotu ČB chtěli 6300Kč. Elit - 5000Kč. Víc prodejen jsem nezjistil.

Dík za rady. Jak často se to kazí, máte někdo zkušenost?

V opravně mi slíbili sehnat taky to Valeo za cenu kolem 4t. Za měsíc mě čeká dovolená autem a tak asi to přes vrakáč řešit nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě jak už jsem psal - když je to z vrakáče, tak to chce domluvit se s nima, aby ti dali nějakou záruku a pak to případně vyměnili nebo vrátili peníze, když nebude plně funkční. Já dostal záruku tuším 2 měsíce, jezdím s tím už přes rok a žádný problém... Ale jestli budeš mít NOVOU za 4 000, tak to už by se snad dalo... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle posledních zpráv od opraváře je cena za lištu 3950Kč (údajně cena ze známosti-je to kámoš mého švagra). Kolik je s tím práce? A na jak dlouho asi? Chtěl bych odhadnout o kolik si může říct celkem - aby nedohnal cenu dílu cenou za práci, že?! Znáš to důvěřuj ale prověřuj! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to komisar doufám, žes nezmodral vzteky :D

pokud by to dál nefungovalo tak to hodím opraváři na hlavu!!! Vycházím s ním dobře (zatím) a doufám, že tomu bude tak i nadále. Navíc má dotyčný ke mě morální povinnost ;) protože mi pomáhal s koupí tohohle auta v Německu. Bere to tak trochu osobně. prostě mi držte palce. :papa

Zítra přijde lišta a odpoledne to má být hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...