Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Krešit Leazingový auto není sranda


Sirael

Recommended Posts

Já osobně jsem z Čekische Pojiš?ovny tahal love na líznutou 106 celej rok a pak mi dali 14,5 tisíce a ten boreček do telefonu ještě povídá: \"To jste celkem vysmátej,co?\"

no, moc sem nebyl. Chladič 7000,- spoiler, lampy, vyrovnání čela a haupny jsem ještě nezorganizoval.

Takže bacha na pojiš?ovny ... nebo spíš pojiš?ováky .... :(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sirael: no, podle databaze clenu je ta 106-ka stara 5 let. Musis si vybrat, jestli chces platit sileny castky za pojisteni (v pripade, ze mas auto pojisteny na nakupni hodnotu) a pak dostat cenu novych dilu + prace, nebo mit pojistku par tisic rocne (v pripade pojistky na zustatkovou hodnotu vozu) a dostat 14,5tis.

add tahani love z ceske pojistovny: no comment.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, GE jsou pekny vydridusi.. Daj pujcku skoro kazdymu, ale pak to navyseni.. . Fakt je, ze temer vsechny pojistovny pojistujou na zustatkovou hodnotu - pokud to auto zrusis, tak oni dostanou svoje prachy a jsou spokojeny. A ty musis jezdit sockou, protoze ti daj prachy tak na 3 piva. (zkusenosti kamarada s Alfou 147. naboril na predek, cena vozu 70 tis., cvena dilu + prace 90 tis - totalni havarka. Kamarad dostal 500kc)

jedina moznost je, po doplaceni leasingu prejit k alianzu a pojistit to na plnou castku.. .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 let později...

To jaksi není problém GE ale spoluúčasti 10% min. 10.000 a tu si u leasingu zvolit můžete. Pokud si kupujete výrazně ojetý vůz tak ho plaťte v hotovosti, nebo bankovní půjčkou. Pokud Vám Vaše banka nepůjčí tak jezděte na kole. Vždy je to lepší, než si zprostředkovat leasing v bazaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...