Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poznej peugeota po XXXte :)


Vvitty

Recommended Posts

Původně zaslal: Bohouš

John - no já mám fung nový světla i mlhovky a přece jen bych občas ocenil větší svítivost. I 205ka mě svítila líp a to citelně. Ale já toho v noci zas tak moc nenajezdím, takže co si vlastně stěžuju....:roll:roll

Hm težko říct.. ja mam ve svojim H4 a H1 s vyssi svítivosti a nestěžuju si a to jezdím i v noci.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v novsich verziach je uz interier takyto... a mne sa velmi paci

nechce mi tu hodit foto tak posielam iba link. Ale tie interiere su podla mna nadherne http://auto.idnes.cz/vykopavky-se-vraceji-peugeot-405-a-seat-toledo-i-f4s-/ak_aktual.asp?c=A070606_164230_ak_aktual_fdv

[upravil dne 14/6/07 mi16]

[upravil dne 16/6/07 mi16]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

V tom dřevě a kůži je moooooc pěknej. Kdybych měl zbytečný prachy tak jdu do něj:super

No to niesi sam. A este keby sa robilo s motorom Mi16 resp T16 tak zbieram korunky:). Ak by ste mali zaujem mam aj foto upravenych tychto peugeotikov. Niektore su fakt pekne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mi16

No to niesi sam. A este keby sa robilo s motorom Mi16 resp T16 tak zbieram korunky:). Ak by ste mali zaujem mam aj foto upravenych tychto peugeotikov. Niektore su fakt pekne...

Sem s nima:D

btw: Mi16 se do toho asii dávat nebude, ale neměl by bejt problém ji tam strčit. Zas na druhou stranu komu by se chtělo kuchat úplně novej auťák:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...