imaster

Kabinový (pylový) filtr

23 posts in this topic

Chci se zeptat, kde najdu (pokud ho teda mám) kabinový (pylový) filtr a jak často se mění.

Jedná se o model 206 ročník 2004 1,1 motor HFX.

Dík.

ked otvoriis kapotu, tak je to na lavej strane, vzadu lavy roh...

ako casto, dobra otaazka, totiz sa som to menil nedavno, je to aj cistee...lenze aj

tak nejak blbo to fuuka, ten vzduch ako keby nebol prefiltrovany....

buga: tam kde popisujes zadny filtr nemam. je tam jenom dira. Podle me bude ten fitl nekde vevnitr

Právě jsem se taky díval na foto motoru (manželka má 206 v práci) a noc jsem v těch místech nenašel. Jen nádobku chladiče a tlumič.

hmmm.. ja maam rok vyroby 2002 december,

ja tam maam pelovy filter... kde je taa diiira :D

kde vchaadza vzduch cez kapotu, cez tu mriezku, hore, lavy horny roh...

tak cez to ide vzdych priamo na pelovy filter... kt je uplne v rohu..

nemoze byt ze akurat ten filter tam neni??

ja som to mal tam, aj som z peugeot minule kupowal, ten isty rozmer.. takze je to origi prislusenstvo...

hmmm :myslim:papa

hmm tak nevim ja tam nic nemam ani nikde uhyta kam by se strkal. On byva papirovy takze si myslim ze kdyz by prselo tak se nasakne vodou a bude spatne propoustet vzduch a docela rychle se znici jestli tam kde popisujes. nemas foto toho filtru?

ono ani nemaa tam ziadne extra drziaky na to.... a voda tam nedorazii,...

bohuzel sa mi fotaak posral... tak to mozem jedine cvaknut mobilom.. ale asi to bude na nic...

skusim nieco vymysliet...

tak ten pelovy filter sa nachaadza tam kde som to obkreslil :D cervenym je tam taa diera a nad tym je ten filter polozeny, maa to tak rozmery tej diery, asi tak 20cm x 8 cm? :myslim... urcite to tam je... kto to tam nemaa, tomu vybrali :aut ja to tam maaam..

[upravil dne 13.6.2007 buga]

[upravil dne 13.6.2007 buga]

buga má pravdu. Mám 1.1i 2004 po faceliftu- mám ho tam taky- on to má focený dost z výšky, tak to není moc zřetelně vidět, ale když se přikrčíte a podíváte se do tý ''díry'' tak by tam měl být. Pěkně skovanej pod tím plastem- aby na něj netekla voda. Díval jsem se do manuálu a tam ho maj psanej jako kontrolu při A, C (což je u mě 30 000 a 60 000 km)úrovni a při mezikontrole (při ztížených provozních podmínkách) takže asi tak,jestli se nepletu:nevim. Ale taky tu čtu, že filtr vzduchu v kabině (což by asi mělo bejt ono) je podle vybavení, takže může bejt klidně možný, že jste ho tam nenašli, jelikož ho tam asi vůbec nemáte :(

Nekecali jste panove. Opravdu tam je tak jsem ho hned vyndal a vycistil :)

PS: mam uhikovy

Původně zaslal: Escaper

Nekecali jste panove. Opravdu tam je tak jsem ho hned vyndal a vycistil :)

PS: mam uhikovy

to ma vyznam cistit ???? leda tak od hrubych necistot, zahod a kup novy, ved to stoji 5 korun... Ja to menim pokazde s olejom a dalsimi filtrami teda na 1.4 HD kazdych 20.000km.

ROpa

NO ja jsem ho cistil stylem z jsem jej otocil a klepnul o zem, to bylo cele cisteni. Nijak jsem si s tim nehral.

PS: kazda korunka dobra

Nazdárek

Hlavně musí dýchat Pažoutek:D, šofer a osádka jsou až na druhem místě:aut:papa:papa

Původně zaslal: Kulíšek

Nazdárek

Hlavně musí dýchat Pažoutek:D, šofer a osádka jsou až na druhem místě:aut:papa:papa

:D

tak to nestoji 5 korun :) ale viac, ja som kupil pelovy a vzduchovy filter a bolo to okolo 1200sk... jeden okolo 500 druhy 700.. takze :aut

inak

TO: Escaper

maas uhlikovy?? to je aky?:myslim

to si kupil dost draho, ja som vcera kupil za 290 sk vzduchovy, pelovy mam cisty

Uhlikovy je takovy ze jsou tam jeste takove granulky uhliku ktere cisti vzduch První plynové masky taky mely uhlikove filtry. Vysledny efekt je ten ze kdyz venku neco smrdi tak to neni tolik citit