Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Express autosklo Galerie Butovice


petr307

Recommended Posts

ahoj, nebyl jste nekdo na vymene skla v Galerii Botovice? Dnes jsem se tam byl podivat, dva mladi hosi, zkoumali jestli mam sklo zelene nebo co. Doufam, z vse probehne OK, hlavne si dam bacha, aby sklo bylo orig Peugeot, poradite mi neco podle ceho to poznam? jinak jsou velice vstricni, ale na to uz opravdu moc nedam...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

original peugeot sklo neni. Vyrobcu a dodavatelu pro automobilovych skel pro automobilky je nekolik, napr. Saint Gobain, Pilgington, Splintex ( nyni AGC Automotive Europe, ktery ma tovarnu kousek od Teplic a na exkurzi u nich jsem zrovna videl vyrobu oken pro peugeot 307 ) takze trvat na tom ze to sklo musi byt "original peugeot" je vicemene blbost, vsechny ty skla jsou stejny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je zajimave, protoze orig sklo peugeot neni z moji hlavy, ale rekl mi to ten chlapec tam, ze samozrejme daji kvalitni. cetl jsem, ze nektere servisi daji okno levne a pak vyinkasuji od pojistovny balik navic. auto mam par mesicu a chci se vyhnout nejakym podvodnickum. mj. mam tam senzor deste, tak to snad nebude vyrabet nejaka pochybna firma.

ferry nevis kde je tam senzor na svetlo? je to take v tom skle nahore jako senzor na vodu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sensor svetla je spolecne se senzorem deste

Cena skel se odviji od toho, zda je sklo uplne cire, nebo tonovane do zelena, pripadne pokovene ( pri pohledu na auto s nadechem do fialova ) nebo ma napr. zatmavovaci pruh. Senzor deste se tusim nechava puvodni, jen se musi vymenit ten gel mezi sklem a senzorem, ktery zajistuje opticky kontakt, pokud se senzor nacvakne bez gelu tak to pak nebude fungovat, takze doporucuji pri prevzeti vyzkouset, napriklad postrikanim vodou z rozsprasovace nebo polit z lahve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...