Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co všechno se dá ukrást


Maverick

Recommended Posts

No, když vidím, jakým tempem mizí hajzlpapíry v českých podnicích a příp. veřejných místech (pokud tam vůbec jsou), tak by tady musela jít sedět snad půlka republiky. Nějak jsem nikdy nechápal typy, co si jdou v práci "načerpat" tekutý mejdlo, aby měli domů, když to stojí pár kaček...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...prostě pani nebyla na školení v ČR, protože by věděla, že si nemá hloupě házet dvě roličky do tašky, ale hezky odmotat a navinout si to pod tričko na tělo, aspoň půl kilometru na každém hajzlíku, a je to :D :D :D...akorát se pak špatně obouvá a člověk se nesmí moc zpotit :D :D :D:P:P:P :aut :aut :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

No, když vidím, jakým tempem mizí hajzlpapíry v českých podnicích a příp. veřejných místech (pokud tam vůbec jsou), tak by tady musela jít sedět snad půlka republiky. Nějak jsem nikdy nechápal typy, co si jdou v práci "načerpat" tekutý mejdlo, aby měli domů, když to stojí pár kaček...

Doba je zlá, se musí šetřit :D

Nejhorší je, že zákazníci si odmotaj, zaměstnanci vezmou celej :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě taky facsinovalo, proč v západních státek měli na záchodě na ty ruličky takovej zvláštní držák... obsluha ho jednou za týden (v pátek) naplnila a příští čtvrtek tam dohazovala tak 3-4 ruličky do sedmi.

A to se říká, že poslední ani ku*va nebere.

Ale jo, Hajzlapír byl za totáče prý nedostatkový zboží a stály se na něj fronty... asi to lidem chybí ...:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...