Sign in to follow this  
Followers 0
Mef

Co všechno se dá ukrást

10 posts in this topic

No, když vidím, jakým tempem mizí hajzlpapíry v českých podnicích a příp. veřejných místech (pokud tam vůbec jsou), tak by tady musela jít sedět snad půlka republiky. Nějak jsem nikdy nechápal typy, co si jdou v práci "načerpat" tekutý mejdlo, aby měli domů, když to stojí pár kaček...

...prostě pani nebyla na školení v ČR, protože by věděla, že si nemá hloupě házet dvě roličky do tašky, ale hezky odmotat a navinout si to pod tričko na tělo, aspoň půl kilometru na každém hajzlíku, a je to :D :D :D...akorát se pak špatně obouvá a člověk se nesmí moc zpotit :D :D :D:P:P:P :aut :aut :aut

Netopka: tak nejak, a kdyz bude moc sikovna, tak vyleze vnadnejsi, nez na to WC sla :):mrk:mrk:mrk :D:D:D

Původně zaslal: oddie

No, když vidím, jakým tempem mizí hajzlpapíry v českých podnicích a příp. veřejných místech (pokud tam vůbec jsou), tak by tady musela jít sedět snad půlka republiky. Nějak jsem nikdy nechápal typy, co si jdou v práci "načerpat" tekutý mejdlo, aby měli domů, když to stojí pár kaček...

Doba je zlá, se musí šetřit :D

Nejhorší je, že zákazníci si odmotaj, zaměstnanci vezmou celej :nevim

Ja se priznam ja jsem z prace jednou rulicku vzal. To kdyz jsem mel sra.... a jel sem 60km domu na kole.

mě taky facsinovalo, proč v západních státek měli na záchodě na ty ruličky takovej zvláštní držák... obsluha ho jednou za týden (v pátek) naplnila a příští čtvrtek tam dohazovala tak 3-4 ruličky do sedmi.

A to se říká, že poslední ani ku*va nebere.

Ale jo, Hajzlapír byl za totáče prý nedostatkový zboží a stály se na něj fronty... asi to lidem chybí ...:P

Většinou to berou ti, co to mají nejmíň zapotřebí. Tohle je u nás všeobecně známej sport, něco odněkud vzít. :myslim Kdo si nic nevezme, pak trpí celá rodina.:super:D:D:D

Od doby, co moje maminka chytila v krámě při krádeži bábu, která si do roláku dala malou kostku másla (rozumějte na krk, do toho límečku!!!), už mě nepřekvapí v Čechách ani nikde jinde ve světě absolutně nic.