Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problem s teplotou lieta hore dole prosim o radu


KIKO

Recommended Posts

Prejem pekný den, prosim o radu s teplotou. Po nastartovani asi po 2 min jazdy vyleti ukazovatel na maximum auto pipa a blika stop trva to niekedy len par sekund niekady aj cca 1 min. a toto cele sa zopakuje tak 4 - 5 krat kym sa mi nezahreje motor, potom uz možem ist kolko a ako dlho chcem uz sa to nezopakuje, Len ked zastanem na dlhsi cas cca pol hodka tak sa to cele deje znovu ako keby sa musel znovu zahriat motor na pozadovanu teplotu. Bojim sa aby som takto neprehrial alebo nezavaril motor. neviem kde je problem pretože motor je predsa po starte trebars rano studeny tak neviem co to ma znamenať , ci termostat nepusti vodu ....Vdaka za každu radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: El

Podle mě to vypadá:myslim na přidírající se termostat to znamená,že pozdě nebo pomalu otevírá a třeba se ani neotevře naplno.Raději ho nech ihned vyměnit a uvidíš potom co dál.

termostat to nebude, spis to cidlo teploty, protoze nez ohrejes motor, aby otevrel termostat, tak to urcite trva dele nez 2 minuty, behem kterych to KIKO popisuje :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: El

Jardas:v bloku motoru kolem vložek válců je voda a pokuď termostat pozdě otevře nebo vůbec,tak se velmi rychle ohřeje i za míň než dvě min.a tato přehřátá voda pak ovlivní čidlo teploty.

tak to ja si prave nemyslim. Kdyz jsem menil termostat, tak trvalo dost dlouho, nez se mi voda v bloku ohrala a termostat se zacal otvirat. Ale je to jen muj nazor a postreh :nevim

Kdyz se budes divat na teplomer, tak je na nem bod otevreni termostatu docela dobre videt, protoze teplota skokove spadne o nekolik stupnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...