Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

klima 406 pomooooc


fanny1974

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

mne uz zostava asi iba servis, cez vikend som preliezol vsetky cidla ktore mi argooo poradil :

vnutorna teplota pri spatnom zrkadle - ventilator sa toci, termistor vyzera byt v pohode (odpor nejak 8kO pokial si pamatam)

termistor vonkajsej teploty - teplotu ukazuje v pohode cize som neriesil,

termistor na vyparniku - rovnako ako vnutorna teplota

svetelny senzor - pohyboval sa odpor podla toho ako som ho zakryval a odokryval

predny ventilator sa roztoci bez problemov

kable od BSI po kompresor su neporusene,

cievka na kompresore asi funguje => ked privediem priamo na kompresor 12V tak ho zopne roztoci a aj to chladi

tlakove cidlo som nejak nepochopil ze ktory kontakt mam ako merat - vie mi niekto poradit ze co su spravne hodnoty? ..

Inak ked zopnem klimu tak mi rozsvieti A/C + pocujem ako v priestore BSI cvakne rele.

Otazka znie je este nejake cidlo na ktore som zabudol??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ze nejde stava do kompresora mi zistil tipek ked mi plnil klimatizaciu, myslel som povodne ze tam nie je iba chladivo, ale ked sme to naplnili tak sme zistili ze nejde stava do kompresora, este skusim dnes posledmu moznost a size skontrolujem ten konektor pri kompresore. a potom asi zostava iba servis peugeot aby mi zistili ci mam spravne na gramy naplnenu klimu .. plnil mi to totiz jeden znamy vo fiat servise plne automatickou plnickou .. tak ze ci sa neojebabral pri zadavani presneho mnozstva ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz nie som si 100% isty, ale zda sa mi, ze spolu spinaju dva susedne piny, tj prvy s druhym a treti so stvrtym. cize by si mal prepojit tie vedla seba, v jednom pripade sa rozbehne ventilator, v druhom si trafil ten tlakovy spinac, nechaj to prepojene, a zapni klimu, ci pojde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze som sa k tomu dostal, ale asi som nemusel .. moj stav predtym bol ze vsetky cidla vyzerali ok, ventilatory sa tocili... po tom ako som testoval to tlakove cidlo tak v jednej polohe sa rozbehol ventilator na plno + spustilo aj kompresor, tak som to odpojil, a odkedy som to rozpojil tak je ventilator mrtvy .. myslel som ze som odpalil nejake relatko co je vpredu na chladici.. ale vsetky spinaju ked na ne privediem napatie cize som musel odpalit nieco ine .. cize teraz nejde klima ani sa netoci ventilator .. nastali 2 otazky - co som odpalil? a ked mi nejde ventilator pri nastartovani mam ocakavat ze mi vyvre voda??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...