Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co je to za motor?


Vydrýsek

Recommended Posts

Zdravím všechny, rád bych si pořídil nějakou 405tku, tak prohledávám net.. a našel jsem jednu na první pohled pěknou, na které mi ale zaráží jedna věc... a to sice pohled pod haubnu. Měl by to být motor 2.0, 1998ccm, 89kW, ale fotka odpovídá snad 1.6 karburátor.... takže dotaz zní, jestli tohle může být 1998ccm, nebo to ne. Protože jak jsem se dočetl, byl v tom celkem hokej, v těch motorech.

post-0-14109595802188_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

to Vydrýsek: Shodou okolností sem na tohle SRI taky na netu koukal. Jestli se nepletu,tak by to měl být nový model. Tenhle motor 100% není 1998ccm 89kW co tam má být, ten vypadá úplně jinak. Maximálně je to SRI ze starýho modelu .

Může to bejt taky 1.6 jednobod. Mám novej model a vzpomeň na můj motůrek:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, jim to asi došlo, že tam maj kravinu, či já nevim co, ale už u té nabídky uvádějí motor 1905 s výkonem 80kW... což odpovídá - jak jsem si našel - karburátorové verzi... (A pak sedí i označení GR na zadku). Takže bastl to asi nebude, ale karbec nechci...každopádně dík všem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vydrýsek

Tak, jim to asi došlo, že tam maj kravinu, či já nevim co, ale už u té nabídky uvádějí motor 1905 s výkonem 80kW... což odpovídá - jak jsem si našel - karburátorové verzi... (A pak sedí i označení GR na zadku). Takže bastl to asi nebude, ale karbec nechci...každopádně dík všem za rady.

80kw je prave ten jednobod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se tam byl dneska podívat... je to nejspíš ta 1.9 jednobod, na takové plastové krabičce vedle toho vstřiku je nápis Solex. A třeba zase na jiné krabičce, těsně vpravo u hlavy zase bylo Bosch.

Bastl to není, celkově je v techničáku 1905ccm, 80kW, netuším proč tam psali tu 1998ccm/89kW. Auto je docela v zachovalé, má četné důlky v bocích, zadní pravý blatník je pomuchlanej, ale lak neporušen. Působí solidně, nicméně nemá žádnou výbavu, jen centrál, otáčkoměr. Ani ten "pitomej" posilovač.

Tak, třeba jsem někomu ušetřil cestu, kdyby jste chtěli někdo se na něco zeptat, tak jsem na ICQ (57474920)

Já si budu dál hledat "svoje" SRI ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...