Kopecek81

Blinkry

10 posts in this topic

Ahoj mám peugeota 106 (novější) a mám problémy s blinkry, když nastartuju a jedu a chci vyhodit blinkr tak se od pojistek ozívá takový divný zvuk, takové chrčení, většinou se to stává když auto delší dobu stojí, po chvilce ale blinkry zase začnou fungovat, v době toho chrčení nefungují. Nemáte s tím někdo zkušenosti, poraďte díky.:papa

ja mám zase ten problém že když jedu a neblikám tak to pořád cvaká jako když to bliká ale jen to cvaká bez blikání. vychází to z tý páčky v tom ohybu za volantem a časem se to stupňuje co to je?????????????????????????????????

jj, to mě taky dělá - je to packou. Protože ty kontakty sou za tu dobu vychozený :) Stačí do toho dycky jen lahce šťouchnout na tu správnou stranu a je po problému ;)

díky za radu zrusím to relé, nevím které to přesně u těch pojistek je jich tam víc a když na ně chytnu tak vrnijou při tom chrčení stejně? nevíte kolik stojí nové relé?

wena> Mě pomáhá několikrát za sebou cvaknout dálkový a zpátky na tlumený, plus ještě zahejbat nahoru dolu (jakobys blikal doleva a doprava). Pak si to "sedne" a je pokoj :)

jeste ze uz tohle nemusim resit. ALe zas pro zmenu amme stejny problem na 206ce :)

ed- :xvul tak me napadlo, ez se 106kou uz nekdo nejel aspon mesic. Mohl bych ji provetrat.

[upravil dne 13/6/07 Marlin]