Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přehřívání počítače u 406???


frosbe

Recommended Posts

Zdravím mám na vás dotaz:

dost často se tu řeší problémy volnoběhu, chcípání motoru atd. Já mám podobný problém. Jenže se mi to stává pouze když je hodně teplé počasí... Technik od peugeotu mi zjistil, že mám špatný počítačový modul Bosch, tak sem si z vrakáče sehnal jiný (bylo to dost obtížné). Týden v pohodě, ale v sobotu bylo horko jako kráva a když sem zastavil u obchodu abych nakoupil, tak sem potom nenastartoval, vždy to hned chcíplo. Vytáh sem z kufru starý počítač, zapojil a auto chytlo krásně. Nevím proč se mi ten počítač tak extrémně zahřívá...

Dojedu na křižovatku, hodím neutrál a pokud dlouho čekám, tak začnou haprovat otáčky volnoběhu a motor chcípne. a nenastartuje. Vyměním ten modul za starý (nebo naopak) a vše v poho, dokud se zas nezahřeje...

neví někdo co by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná blbost a co teplota motoru? Zapnou se ventilátory? Dělalo nám to u 205 když byli velké tepla, že prostě motor se vypnul. Tak jsme nakonec vyměnili čidlo teploty a od té doby je to v pořádku. Je pravda, že u mé 406, když jsou velká tepla či stojím v koloně, že teplota leze nahoru a sepnou se oba ventilátory.

[upravil dne 12/6/07 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Mám stejný problém u P 206 1.4 benzín. Párkrát se mi stalo, když jsem chtěl odjet z práce domů, podotýkám že auto stálo celý den na parkovišti na slunci, že mi také hned po nastartování zdechl motor a šel hodně obtížně nastartovat. Známej ze servisu mi o tom něco říkal,takže jsem to neřešil a bral to jako "dočasnou" závadu. Ted je vše vpořádku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...