Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čirá optika 406


frosbe

Recommended Posts

Zdravím!!

Mám takový dotaz ohledně čiré optiky na 406tku. Co sem tu četl tak tu nejvíc koluje názor, že nic takového neexistuje!!! Ale jak tak brouzdám netem tak sem narazil na jednu stránku: http://www.elitecat.cz/ArticleDetail.aspx?B=0&ActiveNr=KH5536%200145&TypNr=5230&NodeId=504119

... takže je to čirá optika na 406 (ročník 96) nebo není...

dík za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: frosbe

Zdravím!!

Mám takový dotaz ohledně čiré optiky na 406tku. Co sem tu četl tak tu nejvíc koluje názor, že nic takového neexistuje!!! Ale jak tak brouzdám netem tak sem narazil na jednu stránku: http://www.elitecat.cz/ArticleDetail.aspx?B=0&ActiveNr=KH5536%200145&TypNr=5230&NodeId=504119

... takže je to čirá optika na 406 (ročník 96) nebo není...

dík za názory

pochybuju že na elit strankach budou tunning díly.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: frosbe

soráč za odkaz, ale včera to ještě šlo. Nevadí - na jejich stránkách si zvolíte Peugeot - 406 - 1.8 16V 81kW - karoserie - světlomety. Světel vyjede víc. Ale mi jde o model KH5536 0145- stojí 2963,- s DPH.

tě musim zklamat to je klasicke světlo na novy model, na stary to nedaš kvuli blatnikum , masce a kapotě.elit ma ty katalogy hrozne, ty stejne dalsi cire svetla se liší cenou jen podlle toho jsou li od DEPO, VALEO,BOSH nebo MM firmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík za radu... sice si mě nepotěšil, ale nevadí. Ta čirá optika asi ku..a fakt nikde není...:(

Ještě takový malinký dotázek... :

dost často se tu řeší, problémy volnoběhu, chcípání motoru atd. Já mám podobný problém. Jenže se mi to stává pouze když je hodně teplé počasí... Technik od peugeotu mi zjistil, že mám špatný počítačový modul Bosch, tak sem si z vrakáče sehnal jiný (bylo to dost obtížné). Týden v pohodě, ale v sobotu bylo horko jako kráva a když sem zastavil u obchodu abych nakoupil, tak sem potom nenastartoval, vždy to hned chcíplo. Vytáh sem z kufru starý počítač, zapojil a auto chytlo krásně. Nevím proč se mi ten počítač tak extrémně zahřívá... neví někdo co by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: frosbe

dík za radu... sice si mě nepotěšil, ale nevadí. Ta čirá optika asi ku..a fakt nikde není...:(

Ještě takový malinký dotázek... :

dost často se tu řeší, problémy volnoběhu, chcípání motoru atd. Já mám podobný problém. Jenže se mi to stává pouze když je hodně teplé počasí... Technik od peugeotu mi zjistil, že mám špatný počítačový modul Bosch, tak sem si z vrakáče sehnal jiný (bylo to dost obtížné). Týden v pohodě, ale v sobotu bylo horko jako kráva a když sem zastavil u obchodu abych nakoupil, tak sem potom nenastartoval, vždy to hned chcíplo. Vytáh sem z kufru starý počítač, zapojil a auto chytlo krásně. Nevím proč se mi ten počítač tak extrémně zahřívá... neví někdo co by to mohlo být?

to netušim ale vzhledem k tomu že je to novy dotaz ,poradim ti založ nove tema v sekci servis a do předmetu zadej zkraceně pointu zavady .dociliš toho že si to přečte spousta lidi a pak ti poraděj.Jinak vítám v klubu.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...