Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

copak je to za výbavu?


Pe.Tr

Recommended Posts

Tohle mám ted v práci je to 406 break 2,2HDI z 2002 , vzadu to ma stary znak, interier totalně světlý včetně kufru ,roletky a koberce, ale ne kůže ,plna vybava kromě kůže a tempomatu,tachometr do 250km/h , ma to i to samostmívaci vnitřni zrcatko,v středovym tunelu za fofrklackem je udělana origo přihrádka s víkem a na něm je vylisovaný bílý znak a napis peugeot. auto je modre a je to dovoz z Belgie. Mě se nejvic libí ty světýlka ve dveřích ,to jsem na 406 ještě neviděl.nevite o jakou vybavu se jedná ?napadá mě Pullman ale vim že to bylo u 806 ale u 406?

[upravil dne 11/6/07 Pe.Tr]

post-0-14109595800318_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tu prihradku vidim poprve :o ale hezka, ty svetla ve dverich mam bilo-cerveny, videl jsem je i u 66kw s obyc vybavou r 03 i u dalsich, zrcatko je tez, dobra vec na spatny svetla za tebou ,v tech vybavach je hokej, nekdo si to nechal dodelat a pak nevis co to je, tuhle barvu interieru bych nebral,moc se spini :bojim ten tachec mam taky do 250

to ma i svetly pasy,tak to bude neco spešl

[upravil dne 11/6/07 p406b]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

tak tu prihradku vidim poprve :o ale hezka, ty svetla ve dverich mam bilo-cerveny, videl jsem je i u 66kw s obyc vybavou r 03 i u dalsich, zrcatko je tez, dobra vec na spatny svetla za tebou ,v tech vybavach je hokej, nekdo si to nechal dodelat a pak nevis co to je, tuhle barvu interieru bych nebral,moc se spini :bojim ten tachec mam taky do 250

jj bilo červene ,to jsou ony.:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prihradka je tusim z original katalogu prislusenstvi a vymenila se pouze za popelnik co byva seriove montovan

A ty svetla na dverich mel urcite uz starsi model 406 napr. ve vybave k motoru 3.0V6, u novych modelu jsem myslel ze je to seriovka

[upravil dne 11/6/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

prihradka je tusim z original katalogu prislusenstvi a vymenila se pouze za popelnik co byva seriove montovan

A ty svetla na dverich mel urcite uz starsi model 406 napr. ve vybave k motoru 3.0V6, u novych modelu jsem myslel ze je to seriovka

[upravil dne 11/6/07 Ferry]

když se otevře ten kryt tak tam je ten popelnik + ta odkladaci plocha , tak jak u každeho P406 :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Ferry

prihradka je tusim z original katalogu prislusenstvi a vymenila se pouze za popelnik co byva seriove montovan

A ty svetla na dverich mel urcite uz starsi model 406 napr. ve vybave k motoru 3.0V6, u novych modelu jsem myslel ze je to seriovka

[upravil dne 11/6/07 Ferry]

když se otevře ten kryt tak tam je ten popelnik + ta odkladaci plocha , tak jak u každeho P406 :myslim

tak to presne nevim co pod tim je, ale vim, ze jsem to videl v katalogu prislusenstvi co mam doma, mrkni na tenhle dokument zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak v tom katalogu proslusenstvi na Infotec je spousta peknych veci, dokonce jsem tam nasel modul automatickeho rozsveceni varovnych svetel pri prudkem brzdeni k domontovani do starsich modelu 406, ma cislo 96718K akorat ty ceny by mohly byt nizsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

jinak na tom infotecu maji dobrej VIN dekoder, konecne jsem se o svem aute dozvedel vsechny udaje, dokonce i cislo motoru a prevodovky, ktery mi tam namontovali, stupen vybavy, presny oznaceni potahu sedadel, atd

Nevím kde je ten infotecu, ale mě to zjistil Hnusoba !!:super:potlesk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Quiddo1

:myslim nebyl by na prodej?

na prodej je ,ale za komických 240000,- bude to stát v brandyse nad labem v bazaru, bude s novym lakem a stav : z pohledu řidiče(pohled,komfort,vybava ) super , s pohledu mechanika (nehorazne investice,napravy ,teče olej snad odevšad,chce to novou lampu,novy Mux pod volant adal a dal...) humus nebrat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...