Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

regulace citlivosti senzoru deště


Pe.Tr

Recommended Posts

hojte, prohledal jsem cele forum ale spiš se jen řešilo jestli lze dodělat či nikoliv, o nastavení citlivosti ani ťuk. Nevíte kde přesně se to šteluje? Přes BSI to nejde to sem zkoušel , prej je to na te krabičce pod sklem u zrcatka ,ale po demontáži zrcatka neni na senzoru vidět nic k štelování , je možné že je to ze strany skla? Jakým způsobem to sundám,jak to tam drží? Jde mi oto , že automatika sice funguje ale první reakce je až když je sklo totalně mokré že přes něj nejde vidět . Pak je ta funkce autom. na prd .Už ste to někdo nastavoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim no,já s tim problém nemám akorát mě občas štve,že je to pouští zbytečně na vyžší rychlost.jinak vycvakneš zrcátko a pod nim je ten senzor kterej by měl držet na takovejch myslim oranžovejch capkáchty povytáhneš a mělo by to jít dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

nevim no,já s tim problém nemám akorát mě občas štve,že je to pouští zbytečně na vyžší rychlost.jinak vycvakneš zrcátko a pod nim je ten senzor kterej by měl držet na takovejch myslim oranžovejch capkáchty povytáhneš a mělo by to jít dolu.

zrcatko jsem měl dole,pak tam jsou dvě plechove spony zboku ,ty jsem taky povolil ale dal to nešlo.resp furt to drželo jak přikovane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Nedá se nijak seřídit. Podívat se jestli není špinavé sklo. U gelového je možné, že ho někdo nevyměnil se sklem, potom to může blbnout.

jako vyleštit to pod tim senzorem? to už me napadlo,zkusim to a uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...