Sign in to follow this  
Followers 0
Pe.Tr

regulace citlivosti senzoru deště

15 posts in this topic

hojte, prohledal jsem cele forum ale spiš se jen řešilo jestli lze dodělat či nikoliv, o nastavení citlivosti ani ťuk. Nevíte kde přesně se to šteluje? Přes BSI to nejde to sem zkoušel , prej je to na te krabičce pod sklem u zrcatka ,ale po demontáži zrcatka neni na senzoru vidět nic k štelování , je možné že je to ze strany skla? Jakým způsobem to sundám,jak to tam drží? Jde mi oto , že automatika sice funguje ale první reakce je až když je sklo totalně mokré že přes něj nejde vidět . Pak je ta funkce autom. na prd .Už ste to někdo nastavoval?

ty chces to auto nermomoci rozbit a jeste neni tvoje! Styd se:bojim:bojim

nevim no,já s tim problém nemám akorát mě občas štve,že je to pouští zbytečně na vyžší rychlost.jinak vycvakneš zrcátko a pod nim je ten senzor kterej by měl držet na takovejch myslim oranžovejch capkáchty povytáhneš a mělo by to jít dolu.

Původně zaslal: Medion

nevim no,já s tim problém nemám akorát mě občas štve,že je to pouští zbytečně na vyžší rychlost.jinak vycvakneš zrcátko a pod nim je ten senzor kterej by měl držet na takovejch myslim oranžovejch capkáchty povytáhneš a mělo by to jít dolu.

zrcatko jsem měl dole,pak tam jsou dvě plechove spony zboku ,ty jsem taky povolil ale dal to nešlo.resp furt to drželo jak přikovane.

stelovani to nema, mel jsem ten senzor deste rozebranej, mam nekde i fotky, muzu ti je poslat

Původně zaslal: Ferry

stelovani to nema, mel jsem ten senzor deste rozebranej, mam nekde i fotky, muzu ti je poslat

prosim pošli,dost by mě to zajimalo.díky.

dej je pls sem ;)

Nedá se nijak seřídit. Podívat se jestli není špinavé sklo. U gelového je možné, že ho někdo nevyměnil se sklem, potom to může blbnout.

Původně zaslal: Milhaus65

Nedá se nijak seřídit. Podívat se jestli není špinavé sklo. U gelového je možné, že ho někdo nevyměnil se sklem, potom to může blbnout.

jako vyleštit to pod tim senzorem? to už me napadlo,zkusim to a uvidime.

tak fotky jsem po delsim hledani nasel, poslal jsem je Pe-Trovi na mail, bohuzel ted nemam volne misto na webu k vystaveni

tak fotky jsem po delsim hledani nasel, poslal jsem je Pe-Trovi na mail, bohuzel ted nemam volne misto na webu k vystaveni

diky ,zkusim to sem dát, aby mě nepomlouvali že soukromničim.:D

škoda že to je stary model ,potřebuju ten novy ,je o dost menši než tenhle

post-0-14109595801415_thumb.jpg

Podla mna jedina regulacia citlivosti = cistota skla pred senzorom+kvalita gumiciek stieracov