Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

odhlučnění motoru


El

Recommended Posts

zdravím všechny 307čkáře,nemáte někdo zkušenost z odhlučňovacím prvkem (tapicírung),co se dává pod přední kapotu kvůli odhlučnění motoru hlavně u nafťáků.Na mé 307 to od nova nemám a tak zvažuji:myslim,zda se vyplatí do toho investovat nebo je to jen vyhození peněz.Poraďte někdo,kdo jste to dodatečně dokoupily,zda to má nějaký efekt nebo ne díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: El

zdravím všechny 307čkáře,nemáte někdo zkušenost z odhlučňovacím prvkem (tapicírung),co se dává pod přední kapotu kvůli odhlučnění motoru hlavně u nafťáků.Na mé 307 to od nova nemám a tak zvažuji:myslim,zda se vyplatí do toho investovat nebo je to jen vyhození peněz.Poraďte někdo,kdo jste to dodatečně dokoupily,zda to má nějaký efekt nebo ne díky za info.

Já tam již dekl měl, takže neumím posoudit zda je to lepší, ale dodatečně jsem ještě pod toho sehnal tlumící látku z které se vyrábí ty lisované díly a zdá se to lepší. Taky jsem sundal tapecírung vedle nádržky u vody a nad motorem směrem k řidiči, a pak celý tapecírung v kufru, kde není taky žádná tlumicí látka, a pod rezervou. Řekl bych, že je to lepší, ale je to jenom otázka vnímání hluku. :mrk:mrk

[upravil dne 11/6/07 bigoš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ji mám sundanou (tu deku na spod kapoty) a vevnitř auta rozdíl v hlučnosti asi žádný nebo téměř nepozorovatelný,možná pro ty venku (což je mi asi jedno pokud to nebude brblat jak trabant), měl jsem sundané i ty deky pod torpédem u čelního okna (z důvodu nacucanosti vody pro netěsnost torpéda k čelnímu oknu,po vysušení a opětovném namontování to opět mokne čili vcelku zbytečná práce,jen odhalení precizní práce frantíků :D ) takže nové určitě nedoporučuji (za to zklamání to nestojí) maximálně starší na vrakáči tak za bratru 500kč víc ani floka :roker:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 14 let později...

čaute, kupoval ste niekto ten tapacirung o ktorom píšete - mám na mysli ten čo je pod oknom torpédom, popri nádržke na brzd.kvapalinu ? Mám ho v strašnom stave a rád by som to vymenil pokial to nestojí fúru peňazí len to neviem nikde nájst v ponuke alebo to blbo hladám. A ešte musím to torpédo pod oknom tesnejšie nasadit - držalo parádne ale menil som čelné okno a už tam v strede nechce natesno sadnúť a v garáži je zima - diely stuhnuté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...