Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prostějov - Olomouc - Přerov - Koupání


Recommended Posts

Podle toho kam jsi jezdil, předpokládám, že chceš přírodní areály. Náklo a Tovačov je přesně jak píšeš. Někdo mí říkal o koupališti Poděbrady u Olomouce, ale nikdy jsem tam nebyl. Plumlovská sinicová přehrada nestojí za nic. Potom se vydat na Drahanskou - Suchý nebo Jedovnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Podle toho kam jsi jezdil, předpokládám, že chceš přírodní areály. Náklo a Tovačov je přesně jak píšeš. Někdo mí říkal o koupališti Poděbrady u Olomouce, ale nikdy jsem tam nebyl. Plumlovská sinicová přehrada nestojí za nic. Potom se vydat na Drahanskou - Suchý nebo Jedovnice.

jj, Plumlov mám 5 kiláků, je to tam fajn, když se nechceš koupat, ale prej s tím hodlají bojovat, tak jako na Priglu, Poděbrady jsou hnus,tam jsem se byl a je to hrůza. Na Suchým ( mmch víte, že se to jmenovalo Píčov? ) se to dá, byl jsem tam párkrát pod stanem a prostě se tam nedá nepít, ale je to bahňák. Ten Tovačov je naprosto super, ale stalo se mi, že přijela dodávka, vyskočili černí a udělali rojnici a začli to pokutovat. Následoval můj útěk přes kukuřici a ustál jsem to.Je to škoda, že je to zásobárna vody pro Přerov.

Výkleky nevím kde jsou - to je lom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé - Tovačov a místo kde se smí koupat !! za pískovnou přes lesík a najdete tam nádrž, kde je to naprosto super. Včera jsme si dali vyjížďku na kolech - tam a zpět cca 50 km, ale fakt parádička.

Tornado: Zářičí znám, tam jsme jezdili už dávno, tak před 20 lety s rodičema. Tam je to taky fajn, je dobré si osvěžit paměť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...