Mahel

Ciklovac raz ide raz nie.

10 posts in this topic

Mam problem z ciklovačom prednich stieracov ked zapnem tak normalne zotr chvilu stoji a potom zas zotre ale ked dam normalne stieranie a potom zas prepnem na ciklovac tak uz nejde vobec. Co s tim moze bit a kde sa nachadza ciklovač?

Vyměň relátko. Je pod volantem. Má modrou barvu. Na originál se vykašli a kup škodovácký do felicie. Pasuje tam a ještě můžeš regulovat mezeru cyklování. Cena je cca 200,-. :roker

Pokud to nepomůže tak možná zlobí kontakty v páčce. Rozebrat vyčistit nebo komplet vyměnit. :papa

[upravil dne 10/6/07 Dave_k]

mne to robilo to iste, a stacilo s relatkom pohybat. je umiestnene za poiskami nad brzdovym pedalom (male modre relatko) je tam strasne zly pristup:grr trvalo mi hodinu kym som sa tam dostal:bojim

aj tak som tam dal relatko s nastavitelnymi cyklami z felicie ako pise Dave_k

nielen ze som odstranil chybu ale som zas svojho pezotika vylepsil:D

Jde to relatko i na zadni sterac?.. ja potrebuju nove tam, jelikoz mi zrezlo.. a jeslti tam pasne zFelicie tak mam vystarano, jinak nevim, kde ho sezenu.. :-(

poradte nekde tady jsem cetl ze i bez packy cyklovace jde udelat cyklovac na 309(pomoci rele z felicie)vyhledavac to nebere.dekuji.

Původně zaslal: palete

poradte nekde tady jsem cetl ze i bez packy cyklovace jde udelat cyklovac na 309(pomoci rele z felicie)vyhledavac to nebere.dekuji.

No podle vyobrazení v katalogu dílů by to mělo jít. Jen nechápu že když ho dám podle ref.čísla do peugeotu tak cena je nějakých 345,- bez DPH (na 406 stojí asi 1200,-). :myslim

Kde je v autě ale netuším.

[upravil dne 21/6/07 Dave_k]

Původně zaslal: Mat3s

Jde to relatko i na zadni sterac?.. ja potrebuju nove tam, jelikoz mi zrezlo.. a jeslti tam pasne zFelicie tak mam vystarano, jinak nevim, kde ho sezenu.. :-(

Zkus tam dát to z předních stěračů. A pokud to pojede tak to škodovácký tam půjde taky. ;)

Ja vim, kde je to rele na zadni sterac, ale nevim kde je to na ten predni.. (mam senzor)

Původně zaslal: Mat3s

Ja vim, kde je to rele na zadni sterac, ale nevim kde je to na ten predni.. (mam senzor)

No pokud máš senzor tak relé nepotřebuješ. Tam je automatika ne? :myslim

no prave.. takze nemuzu zkusit jestli jde dat rele(ktere tam neni) zepredu dozadu... :myslim