Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přivěsné vozíky -kde hledat


chuck11

Recommended Posts

Pomožte mi prosím,s hledáním přívěsných vozíků (velikosti 2x1metr s plachtou,nosnost přibližně těch 750kg)

Potřeboval bych odkazy přímo na prodejny,co sem našel tak samý bazar nebo půjčovna:( a já ho potřebuju fungl nový:roll

Dik všem za pomoc a odkazy:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Taky bych volil toho Sachera, Táta má docela velkej a je spokojenej, nejakou levnou peleš z OBI bych asi neriskoval. Jinak Sacher prodává po celý republice. Mrkni tady je mapka prodejců - http://www.sacher.cz/html/prodejci.html

Vždyť píšu "Osobní zkušenost" - odtahal jsem na tom materiál na skoro celý domeček :D Máme právě ten 1x2m a uveze i skoro kubík písku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Taky bych volil toho Sachera, Táta má docela velkej a je spokojenej, nejakou levnou peleš z OBI bych asi neriskoval. Jinak Sacher prodává po celý republice. Mrkni tady je mapka prodejců - http://www.sacher.cz/html/prodejci.html

Vždyť píšu "Osobní zkušenost" - odtahal jsem na tom materiál na skoro celý domeček :D Máme právě ten 1x2m a uveze i skoro kubík písku :D

No to mužu potvrdit, zarovnanej do roviny pískem, sedne na dorazy a už se jede, co ten toho písku a hlíny odvozil. Jen trošku při tom spojka na Shade smrděla:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám už asi 8 let přívěs od /www.vezeko.cz/ a nemůžu na něj dopustit a slouží jak švícarský hodinky.. A to memluvím o tom,kolikrát jsem ho přetížil... A furt šlape..:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Hadra

Dovolím si rozvinout téma.....sundávací či nesundávací tažné zařízení?

Myslíš na autě? Tam musí být sundávací koule, jinak Ti to nepřihlásí...

To není pravda, už s to tu několikrát řešilo. Když je to od výrobce sundávací, tak jo, ale když je to na šrouby, tak ti to normálně schválí a nic se sundávat nemusí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

To není pravda, už s to tu několikrát řešilo. Když je to od výrobce sundávací, tak jo, ale když je to na šrouby, tak ti to normálně schválí a nic se sundávat nemusí.

Jenže "na šrouby" je taky sundávací. Někteří z nás pamatují takovou kouli, která nešla NIJAK oddělat. Mě dokonce jednou nepustili do Rakouska, dokud jsem tu kouli neodšrouboval (mám ji na šrouby) - musel jsem zajet do nejbliššího autoservisu, protože ty šrouby nešly povolit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Jenže "na šrouby" je taky sundávací. Někteří z nás pamatují takovou kouli, která nešla NIJAK oddělat. Mě dokonce jednou nepustili do Rakouska, dokud jsem tu kouli neodšrouboval (mám ji na šrouby) - musel jsem zajet do nejbliššího autoservisu, protože ty šrouby nešly povolit :D

Mám TZ Bosal na šrouby a zatím jsem s tím neměl problém. Je fakt, že přes hranice (Německo) jsem s ním jel jen asi 2x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...