Sign in to follow this  
Followers 0
chuck11

Přivěsné vozíky -kde hledat

21 posts in this topic

Pomožte mi prosím,s hledáním přívěsných vozíků (velikosti 2x1metr s plachtou,nosnost přibližně těch 750kg)

Potřeboval bych odkazy přímo na prodejny,co sem našel tak samý bazar nebo půjčovna:( a já ho potřebuju fungl nový:roll

Dik všem za pomoc a odkazy:super:papa

Můžu doporučit firmu Kobras, dělají i vozíky na míru podle potřeb zákazníka. Jezdil jsem s několika jejich vozíky a vždycky v pohodě :super

[upravil dne 10/6/2007 Dundee]

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Taky bych volil toho Sachera, Táta má docela velkej a je spokojenej, nejakou levnou peleš z OBI bych asi neriskoval. Jinak Sacher prodává po celý republice. Mrkni tady je mapka prodejců - http://www.sacher.cz/html/prodejci.html

Vždyť píšu "Osobní zkušenost" - odtahal jsem na tom materiál na skoro celý domeček :D Máme právě ten 1x2m a uveze i skoro kubík písku :D

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Taky bych volil toho Sachera, Táta má docela velkej a je spokojenej, nejakou levnou peleš z OBI bych asi neriskoval. Jinak Sacher prodává po celý republice. Mrkni tady je mapka prodejců - http://www.sacher.cz/html/prodejci.html

Vždyť píšu "Osobní zkušenost" - odtahal jsem na tom materiál na skoro celý domeček :D Máme právě ten 1x2m a uveze i skoro kubík písku :D

No to mužu potvrdit, zarovnanej do roviny pískem, sedne na dorazy a už se jede, co ten toho písku a hlíny odvozil. Jen trošku při tom spojka na Shade smrděla:D:D

Já mám už asi 8 let přívěs od /www.vezeko.cz/ a nemůžu na něj dopustit a slouží jak švícarský hodinky.. A to memluvím o tom,kolikrát jsem ho přetížil... A furt šlape..:super:super:super

Ve stavebninách jsme měli přívěs od firmy agados a odvezl toho mraky a do dneška statečně slouží.:potlesk

Původně zaslal: olda

Ve stavebninách jsme měli přívěs od firmy agados a odvezl toho mraky a do dneška statečně slouží.:potlesk

Mohu potvrdit, podobná zkušenost.

:super

Dovolím si rozvinout téma.....sundávací či nesundávací tažné zařízení?

Jinak k tomu vozíku....hleděl bych na bočnice. Čím víc členité, tím víc opruz při vysypávání písku.

Původně zaslal: Hadra

Myslíš na autě? Tam musí být sundávací koule, jinak Ti to nepřihlásí...

jj na autě. Já totiž nad tím hodně přemýšlel, nakonec mám TZ, který je na dvou šroubech, takže by ho sundával asi jen pitomec.

Původně zaslal: Hadra

Myslíš na autě? Tam musí být sundávací koule, jinak Ti to nepřihlásí...

To není pravda, už s to tu několikrát řešilo. Když je to od výrobce sundávací, tak jo, ale když je to na šrouby, tak ti to normálně schválí a nic se sundávat nemusí.

Původně zaslal: Mila_S

To není pravda, už s to tu několikrát řešilo. Když je to od výrobce sundávací, tak jo, ale když je to na šrouby, tak ti to normálně schválí a nic se sundávat nemusí.

Jenže "na šrouby" je taky sundávací. Někteří z nás pamatují takovou kouli, která nešla NIJAK oddělat. Mě dokonce jednou nepustili do Rakouska, dokud jsem tu kouli neodšrouboval (mám ji na šrouby) - musel jsem zajet do nejbliššího autoservisu, protože ty šrouby nešly povolit :D

Jenže "na šrouby" je taky sundávací. Někteří z nás pamatují takovou kouli, která nešla NIJAK oddělat. Mě dokonce jednou nepustili do Rakouska, dokud jsem tu kouli neodšrouboval (mám ji na šrouby) - musel jsem zajet do nejbliššího autoservisu, protože ty šrouby nešly povolit :D

Mám TZ Bosal na šrouby a zatím jsem s tím neměl problém. Je fakt, že přes hranice (Německo) jsem s ním jel jen asi 2x.