Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nejake volne konektry 405


ondris

Recommended Posts

Původně zaslal: ondris

verte ci nie, dnes som nasiel pod stredovym panelom ako je rucna brzda 3 volne konektry, dva zelene a jeden hnedy, a su tam droty..v tom panely mam styri tlacitka na okna, a jedno na blokovanie zadnych tlacitiek... co to moze byt?inac mam SRDT

vyhrivani sedaček-připrava?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ondris

takze kupit sedacky, ovladacie prvky, a uz len naist konektor na zapojenie sedaciek a uz mi to kuri?

staci jen ty vyhrivane vložky + ovladani ,nedavno to tu někdo prodaval na 406 ale na 405 nevim nevim jak je to s dostupnosti dilu.leda hledat a hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: ondris

takze kupit sedacky, ovladacie prvky, a uz len naist konektor na zapojenie sedaciek a uz mi to kuri?

staci jen ty vyhrivane vložky + ovladani ,nedavno to tu někdo prodaval na 406 ale na 405 nevim nevim jak je to s dostupnosti dilu.leda hledat a hledat.

Ty vyhřívací elementy na jednu sedačku stojí cca 6000,-+ cca 600 za tepelný spínač. Nový to kupovat určitě nemá cenu a starší sedačky většinou nehřejou (mě hřeje jen spolujezdcova, protože jsem ji opravil, ale je to děsná práce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vyhřívání sedaček, když už, používám takové ty přídavné vyhřívané potahy. Stojí dvě kila, a když odejdou, stačí je vyhodit a dát jiné. Akorát z nich mám ustřižený ten konektor do zapalovače, a napojuji je přes svorkovnici, a spínají se přes relé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...