Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní ostřikovač


Guest romanend

Recommended Posts

Nefunguje mi zadní ostřikovač. Ucpané to asi nebude páč to chvilku stříkalo. Mám pocit že to bude někde v elektrice protože když zapnu přední ostřikovač - ten jde a zároveň zadní tak přední přestane stříkat zadní stále nic ale motorek ostřikovače stále běží.

Že by tam byl nějaký el.magnet. ventil který to rozděluje na předek a zadek ?

Díky za rady

Roman V.

306 kombi 1.6 98

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... nevypada to ze by to nekde teklo asi bude nekde ucpana hadicka. Prave jsem koukal na ten motorek ostrikovace a je v poradku, vedou do nej dve hadicky a z obou otvoru to strika jak o zivot. Jdu hledat :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus sundat vzadu ostrik z hadicky a vyzkousej jestli tam neco pujde, jestli se tam dostal bordel tak nejcasteji ho najdes prave v te koncovce. kdyz to pujde, tak prostriknout tlakovym vzduchem nebo jinym mediem... samozrejme prifouknout z druhe strany nez strika voda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: romanend

Nefunguje mi zadní ostřikovač. Ucpané to asi nebude páč to chvilku stříkalo. Mám pocit že to bude někde v elektrice protože když zapnu přední ostřikovač - ten jde a zároveň zadní tak přední přestane stříkat zadní stále nic ale motorek ostřikovače stále běží.

Že by tam byl nějaký el.magnet. ventil který to rozděluje na předek a zadek ?

Díky za rady

Roman V.

306 kombi 1.6 98

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to samý auto r.v., motor, atd jako ty a mám stejný problém jako ty. Jednou to jde a jednou ne.V zimě to nešlo vůbec, ted´ když jsem přešel na letní náplň do ostřikovačů tak to zase chodí. Používám jen vodu do ostřikovačů a destilku. Dole v nádržce je dost bordelu ze zimní kapaliny-modrozelený povlak. Takže to bylo asi ucpaný a letní kapalina to uvolnila. Jinak si to nedovedu vysvětlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...