Sign in to follow this  
Followers 0
XDanielS

Dodatečná montáž tempomatu do 307SW - lze/nelze?

12 posts in this topic

Dobrý den,

před cca půl rokem jsem si koupil 307SW rv2002, 2.0 HDi, jednotka bosch. Když jsem zjistil, že nemá tempomat, zajel jsem do RM servisu v Brně a ptal jsem se na možnost dodělání./ u oktávky mě to stálo 1500 a hodinu času/ Přijímací technik mi od pasu vysvětlil, že to stojí 17.000 a že to nestojí za to. Níže ve foru jsem našel podobný dotaz, kde píšete, že to možné je a to cca do 2500. Co mohu udělat proto, abych ho měl? :-)

Takže jsem absolvoval dva výlety do Peugeotu, jednou měli špatnou páčku a podruhé se to nepovedlo. Jednotka prý našla tempomat, ale tempomat nefungoval, je to možné? Když jsem viděl ty zmatky tam, tak tomu prostě nějak nevěřím.

tak to by mě zajímalo taky protože mám ASR+ESP a slušnou výbavu (digi clima,4x el okna,PP,mlhovky) Tak mi tam schází akorát ten tempomat který se čas od času hodí když se jede delší dobu po dálnici to pak pěkně tuhne kotník :(

co takhle zkusit jiny servis? pokud p. Tipta na muj dotaz odpovedel ze packa stoji 1700 + 650 prace, se servisem ktery rekl castku skoro desetinasobne vyssi, uz by me tam nevideli.

mam 307 mux v 406, 1200,-pačka , 100,- snimač na brzdu. zbytek diagnostika a blbosti okolo,akorat jsem si sam musel natahnout kabel od brzdoveho pedalu do řidici jednotky v motoru, soudruzi v peugeotu na něj nějak zapomněli.

Původně zaslal: XDanielS

už to mám hotové, tempomat tempomatí :-D

To nás těší a bližší info?? cena a kde Ti to udělali. dík :papa

moje 307ma 1,6 HDI, 11/2004 to podle diagnostiky prý bohužel neumí... tedy pokud bych nechtěl měnit jednotku a nějaké kabelyy za brutální peníze... ach jo...

:papaZdarec,XDanielS ja mam taky 307SW 2,0 HDI r.v.2002 Co to obnašelo a kde ti to delali? Mam taky zajem a v Opavě chcou za to 8000kč a ještě není zaručene 100 procen uspěšnost. Trochu nechapu jejich strategii?:super

Zdravím ve spolek, rád bych se přidal k ostatním, také mám 307SW, 2,0HDI, r.v. 2003, 60kW. Ke konci léta mě čeká dlouhá cesta a tempomat by se mohl hodit. Poradíte, kde to dělají za popisovanou cenu? Moc děkuji předem.