Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zkracovani prednich pruzin u 406 2.0 HDi


kukikuk

Recommended Posts

Tak nějak mi hlava nebere

HDI a chipsy, teď zase snižování pružin . . . proč sis nekoupil 3,0 V6, to bys nemusel chipsovat ani by se Ti nikdo nesmál, že se snažíš z HDIčka udělat Formuli 1 (takovej mám totiž z toho celýho pocit já a koutky mi docela vesele cukaj´při představě, co si zase za týden vymyslíš novýho)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hahaha velice vtipne....zadnou formuli z HDicka nechci dela, chci si jen udelat auto podle mych predstav, a proc sem si nekoupil 3litra v benzinu?No hadej....nemam rad benziny a chtel sem auto s timhle motorem a co je na tom ze to chci snizovat?Ty ses treba uz rodinej typ kerej ma auto na plne vyuzivani, ale ja si z toho chci udelat neco co se me bude libit!Asi tahle bych to napsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

Hahaha velice vtipne....zadnou formuli z HDicka nechci dela, chci si jen udelat auto podle mych predstav, a proc sem si nekoupil 3litra v benzinu?No hadej....nemam rad benziny a chtel sem auto s timhle motorem a co je na tom ze to chci snizovat?Ty ses treba uz rodinej typ kerej ma auto na plne vyuzivani, ale ja si z toho chci udelat neco co se me bude libit!Asi tahle bych to napsal.

trošku škadlení na neděli neuškodí ne?:D až to upravíš nezapomeň se pochlubit fotkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

No cca pred dvouma dnema sem tam dal nova kola a ted s tema 17kama to je vysoka koza vepredu, tak proto to chci trochu snizit.Jinak novejch fotek mam dost ;o)

no aby se ti to tam vešlo ,aby tvoje další vlakno nebylo : Nemáte někdo vytahovačku lemů? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele je tam fuka asi 10 cm mezi kolem a blatnikem-rikam koza vysoka, proc myslis ze to chci dat dolu....vypada to jak draxter nejakek jinak bych to dolu nedaval!A lemy vytahovat nechci prave to uz se me nelibi a kdyz to poslu o 3.5 dolu tak to bude akorat;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to mám v planu snižovat a přemýšlel jsem o řezání. Ale tím docílíš jen nízkýho auta ale jizdní vlastnosti nic moc.

Ze svých zkušenosti s řezáním pružin vím že je to blbost. měl jsem š120 řízl jsem pružiny o 1,25 zavitu bylo to pekný ale jízdní vlastnosti hruza. jakákoli díra a šlo to na dotrazi. časem sem koupil sportovní pružiny a nový tlumyče a bylo to úplně o něčem jiným. Vím že se tyto auta nedáj srovnávat ale jen tak pro názornost co by tě mohlo potkat možná s řezáním pružim na mcphearsonech žádný zkušenosti nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Taky to mám v planu snižovat a přemýšlel jsem o řezání. Ale tím docílíš jen nízkýho auta ale jizdní vlastnosti nic moc.

Ze svých zkušenosti s řezáním pružin vím že je to blbost. měl jsem š120 řízl jsem pružiny o 1,25 zavitu bylo to pekný ale jízdní vlastnosti hruza. jakákoli díra a šlo to na dotrazi. časem sem koupil sportovní pružiny a nový tlumyče a bylo to úplně o něčem jiným. Vím že se tyto auta nedáj srovnávat ale jen tak pro názornost co by tě mohlo potkat možná s řezáním pružim na mcphearsonech žádný zkušenosti nemám.

no ono to hlavně změkne a ten těžkej HDI motor tomu taky nandá co proto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: čakom

Taky to mám v planu snižovat a přemýšlel jsem o řezání. Ale tím docílíš jen nízkýho auta ale jizdní vlastnosti nic moc.

Ze svých zkušenosti s řezáním pružin vím že je to blbost. měl jsem š120 řízl jsem pružiny o 1,25 zavitu bylo to pekný ale jízdní vlastnosti hruza. jakákoli díra a šlo to na dotrazi. časem sem koupil sportovní pružiny a nový tlumyče a bylo to úplně o něčem jiným. Vím že se tyto auta nedáj srovnávat ale jen tak pro názornost co by tě mohlo potkat možná s řezáním pružim na mcphearsonech žádný zkušenosti nemám.

no ono to hlavně změkne a ten těžkej HDI motor tomu taky nandá co proto

No právě. Ta šáde měla ve předu aspon kufr.

Tímto směrem bych se nevýdával radši koupit sportovní pružiny

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se to jednoho dne snížilo samo.Dívám se na auto a pořád se mi to na straně řidiče zdálo nějak moc nízké,defekt není a pod autem něco leží.Tak to zvednu a ono to byl kousek pružiny.Ta sedla až na rameno a už jsem nevyjel ani z garáže protože spodek auta byl tak asi 5 cm nad zemí.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

406 1.8 16 V nevím proč,ale konstrukci provedli tak ,že spodní držák pružiny na tlumiči má menší pruměr než celá pružina,takže 1 závit pružiny je menší,takže když praskne zrovna tenhle,tak celá pružina spadne až na rameno a voláš odtahovku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...