Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sbíráte karty Shell V-Power?


Mila_S

Recommended Posts

Tak jsem byl v poslední době párkrát načerpat lepší benzín u Shellky a vnutili mi hru "Sběratelské karty". To, že bych vyhrál den na závodní dráze s Ferrari, mě asi až tak nebere (i když - kdo ví?;)), ale docela rád bych zkompletoval karetní řadu.

Takže pánové a dámy - kdo by měl zájem se mnou vyměnit pár kartiček?

Chybí mi už jenom čísla: 14 a 22.

Nabízím: č.4, 2 x č.6, 2 x č.7, č.8, č.13, č.15, 2 x č.16, č.17, 2 x č.18, 3 x č.21 a 2 x č. 23. Kdo se přidá? :super:super:super

[upravil dne 18.6.07 Mila_S]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, ani hokejisty, ani céčka (my starší známe, že Pe.Tr). Sbírám jen a jen kartičky od Shell V-Power (opakuji pro ty, kteří neumí dobře číst). Kartiček je 24 ks a mně chybí skutečně jen ta čísla, která jsem uvedl v prvním příspěvku. kartičky dostanete u Shellu, když natankujete V-Power, V-Power racing nabo tu lepší naftu (nevím jakou, na ropu nejezdím. :mrk).

Tkže - žádný lekrace, u mně je to skutečná, nefalšovaná, čistá, upřímná, atd., sběratelská vácheň! :grr

:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Nene, ani hokejisty, ani céčka (my starší známe, že Pe.Tr). Sbírám jen a jen kartičky od Shell V-Power (opakuji pro ty, kteří neumí dobře číst). Kartiček je 24 ks a mně chybí skutečně jen ta čísla, která jsem uvedl v prvním příspěvku. kartičky dostanete u Shellu, když natankujete V-Power, V-Power racing nabo tu lepší naftu (nevím jakou, na ropu nejezdím. :mrk).

Tkže - žádný lekrace, u mně je to skutečná, nefalšovaná, čistá, upřímná, atd., sběratelská vácheň! :grr

:D:D:D

ja beru u shell jen LPG a sbiram jen body :D sorry za :xvul , ale pisu to abys vedel, ze ja na vymenu nic nemam :D :D :D

BTW olej uz mam doma, takze v tydnu se domluvime na predani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...