Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doplňte si výbavu:)


jarajarda

Recommended Posts

Jak jsem tu již psal, koupil jsem si 1,9D LOOK a výbava tam je víc než sociální, tak jsem se jal ji doplňovat. Nechápu proč Peugeot u těchto modelů s ochuzenou výbavou nedával středové výdechy ventilace v panelu nad rádiem..přitom stačí vyštípat plastík pod plastovou záslepkou a může se vesele "foukat":) Pak stačí nacvaknout výdechy a do hodiny je hotovo:)

post-0-14109595791728_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Kdysi, když jsem ještě vlastnil 1,1 Look, poradil mi tuto věc Crack a výsledek byl výborný, doporučuji, vyexpandovat plast pod možnými střednímy výdechy větrání a paráda

Jo, ale stejně to člověk moc nechápe, levněji by vyšlo dělat jen jednu palubní desku,takhle to musely být dva odlišné kusy a ještě ty hnusné záslepky navrch..komu to pomohlo to teda nevim.....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to moc nepochopil, proč už to nenaflákali všude. Možná že je u jinejch verzí (těch, co to maj v základu) výkonější větrák, protože já pak v případě foukání třeba na sklo Ty středový výdechy zavíral, aby to mělo větší fukec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Jen bude asi lepší, když to vyřízneš až do stran, co to dá, ne?

Kdepak, fouká to jak svatý a nic jinýho se s tím už dělat nemusí:) S tím topením to je možné, ale mě to fouká pořád stejně a když otevřu všechny, to je pak fičák:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo taky sem na to přišel. vadilo mi že v zimě sem měl levou ruku příjemně ofukovanou a pravou zmrzlou:D ale nejak sem to neřešil až když sem tam dával přístrojovku z xs tak to šlo komplet ven. a v zimě to teď topí opravdu silně. akorát musím ještě z nečeho udělat spojku mezi tou dírou a výdechama. protože jak to fouká teplej vzduch tak mám úplně teplou přístrojovku a vrže v tom až až. :papa

jo a koukám že máš komfortní sklápění světel z interiéru.:D

[upravil dne 12.6.2007 vinorak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

jo jo taky sem na to přišel. vadilo mi že v zimě sem měl levou ruku příjemně ofukovanou a pravou zmrzlou:D ale nejak sem to neřešil až když sem tam dával přístrojovku z xs tak to šlo komplet ven. a v zimě to teď topí opravdu silně. akorát musím ještě z nečeho udělat spojku mezi tou dírou a výdechama. protože jak to fouká teplej vzduch tak mám úplně teplou přístrojovku a vrže v tom až až. :papa

jo a koukám že máš komfortní sklápění světel z interiéru.:D

[upravil dne 12.6.2007 vinorak]

No a dokonce 100% funkční:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to máš to samý jako u škodovek 105S byli místo madel dveří jenom takový větší poutka, u 105L už byli ty madla. Tímhle způsobem se dřív asi řešila vybavenost jednotlivých modelů, prostě chceš foukat, chceš držadla na dveře - připlať si :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Hele to máš to samý jako u škodovek 105S byli místo madel dveří jenom takový větší poutka, u 105L už byli ty madla. Tímhle způsobem se dřív asi řešila vybavenost jednotlivých modelů, prostě chceš foukat, chceš držadla na dveře - připlať si :D

A u "hóch" verzí byla i stahovatelná okénka vzadu!! Se divim že ty auta měly v základní výbavě 4 kola....:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...