Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pojistky na 306


vitin

Recommended Posts

Nevíte někdo, jak jsou číslované pojistky na 306ce? Mělo by to být na deklu od pojistek, ale tam nic není, jen na deklu pojistek v motoru to je. Pak nevím jakou pojistku zkontrolovat a když jich vyndám víc, tak většinou musím nastavit znova hodiny a kdoví co ještě může vypadnout.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: vitin

Díky!

Doufám že to dorazilo v pořádku, mělo to asi 8 MB

Tak asi ne, nemůžu to v ničem otevřít a má to 9 kilo!

Můžeš ještě jednou? Jestli jsi to posílal znova tak se omlouvám, ale já myslel že to je ten první a vymazal to.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: vitin

Díky!

Doufám že to dorazilo v pořádku, mělo to asi 8 MB

Tak asi ne, nemůžu to v ničem otevřít a má to 9 kilo!

Můžeš ještě jednou? Jestli jsi to posílal znova tak se omlouvám, ale já myslel že to je ten první a vymazal to.

Díky.

Ne byl to ten druhý mail. Dam to nadvakrát, nebo počkej dám link

[upravil dne 9/6/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Speede

Zdravím..;-) Já bych taky potřeboval zjistit,jak jsou číslované pojistky na 306ce 1,4i 75kwr.v. 93 dekuji za

Tady je návod - http://306.frikulin.com/navody/ - na starý model si stahni (Příručka uživatele ke starší verzi 306) mělo by to v něm být. Jinak není to stejný jako na obrázcích zde?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Speede

potřeboval bych poradit z ničeho nic mi přestalo jet auto:-(Toči,ale nestartuje

Koukám jsi tu asi nový, tak pár rad: Nejlepší založit nový téma v sekci servis, nejlíp s názvem "306 nestartuje", nebo tak nějak. Uvidíš že zanedlouho tam budeš mít hodně odpovědí a věřím že se problem vyřeší. Tady se probirají pojistky a nikdo neví že potřebuješ radu ohledně startování. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to právě není. V manuálu je napsáno že pořadí je na deklu, ale já tam nic nemám, jen na deklu v motoru jsou pořadí, ale v kabině ne. Jestli to bylo papírový, tak to někdo strhnul, jinak si to nedovedu vysvětlit. Nebo je ten dekl koupený později jako náhradní díl kde už to nebylo, nebo z vrakáče, nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...