Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

krátké řazení


CENNY205

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: CENNY205

nazdárek potřeboval bych prosím poradit jak si udělat krátké řazení má stím někdo skušenosti :myslim nebo máte snad někdo plány jak jej udělat. dík předem za odpovědi

"flexa":super

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: CENNY205

no dobrá ale jak nato přece tam musí platit nějaká pravidla ne a nějaké vzdálenosti:myslim

To přepákování půjde předělat asi dost těžko. Jedině vymezit všechny vůle a zkrátit fofrklacek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkratit o 3cm a pak uvidiš jestli je změna , u me 309 bylo zkraceni o 5cm dostačující.pravidla nejsou , na vojně jsme měli v V3S ce misto fofrklacku rukojed z nejakeho stareho destníku a byla delší o 30 cm, rukojed dřevěná a při řazení jsem si připadal jak Mrazik s berlou mrazilkou:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MartyAA

Ahojky, jestli chceš krátkou řadící páku, tak jí prostě seřízni, ale jestli chceš kratší řazení, tak zkus tohle... http://www.205gti.com/main_uk.htm

pak Peugeot 205 technics pak Quickshift tam je návod i s obrázkama jak udělat krátké řazení.. :super

já to podle toho návodu dělal, ale ještě to není na autě.

až to bude namontovaný, dám reference.

jinak to krácení fofrklacku se mi moc nepozdává. protože pak se mi tam hůř dáva 5-ka.... a páka mi přijde dost nízko a blbě na ni došáhnu. ale to je asi taky dost závislé na postavě člověka a jak má seřízenou sedačku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož řazení v 205 je takový jemně řečeno divoký (zlatá např 405), tak jsem taky přemejšlel co s tím. Chtěl jsem trochu ufiknout šaltpáku, ale myslím, že bych dřel při řazení 2ky a zpátečky rukou dost o sedačky, takže z toho sešlo. Zkoušel jsem táhla z jiný 205, jestli ty mý nejsou nějak pokroucený, ale taky to nepomohlo. Možná zkusit odstranit vůle v táhlech....nevím jestli do toho půjdu a pokud jo , tak až bude čas. A asi na tom má taky podíl samotná převodovka.

Nemůžu si z hlavi vytlouct ten pocit, že má 205 řadí jak starej autobus Karosa (taky tak dlouhej klacek, kterej při řazení je nepřesnej, ohebnej, má vůle a trefit požadovanou rychlost je otázka náhody)

Omlouvám se za menší :xvul vzhledem k názvu tématu, ale pokud by někdo měl recept, jak to aspoň malinko zlepšit, tak bych byl rád.

[upravil dne 10/6/07 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jen problém s řazením "pětky".

Kvůli řazení 5. kvaltu nemůžu sedačku posunout až na poslední doraz a nelze ji sklopit do ještě "ležernější" polohy.

Takže jsem naštvaný, bo by se v autě dalo při delších cestách pohodlně spát (tak je pohodlný), ale kvůli řazení 5. rychlostního stupně musím alespoň trochu sedět, a dávat alespoň pozor.

Ale je to fine, neboť v sobotu mě ostatní řidiči ohrozili na cestě z Českých Budějovic asi 5x (a to mě jen tak něco nenamíchne) ... a to jsem jel jen 1,5 hod.

Asi je štve to vedro a nefunkční klimatizace. Tak si dávejte bacha, to vedro může z ostatních dělat "blb*e"

Není nad tonóvaná skla, elektrická okýnka a střešňí okno !!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: CENNY205

před chvilkou sem dodělal to krátké řazemí:Pno bomba sem nadšen :super:potlesk::potlesk děkuji vám všem a mohu to doporučit skrátil :o sem to jen o15.mm a bohatě to stačí:D:D

Delal jsi to teda podle toho navodu jak byl na nej o neco vyse odkaz? o kolik se ti zkratila draha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MartyAA

Ahojky, jestli chceš krátkou řadící páku, tak jí prostě seřízni, ale jestli chceš kratší řazení, tak zkus tohle... http://www.205gti.com/main_uk.htm

pak Peugeot 205 technics pak Quickshift tam je návod i s obrázkama jak udělat krátké řazení.. :super

Tohle jsem přesně měl na svém bývalém GTI a pohoda vánek. Sice se řazení nezkrátí nějak brutálně, ale malinko poznat to je. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me by vazne zajimalo jaky je rozdil mezi kupovanym a delanym kusem, pripadne jestli ten kupovany jde nejak "obslahnout" pripadne jestli se da nekde v ČR zakoupit a za kolik.

Bohous tak pred pul rokem psal, ze zkraceeni drahy pri razen moc poznat nejde - ma delany (upravovany) kus

Dusan ten reagoval, ze ma teda kupovany kus a rozdil je hodne velky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:myslimnedalomi a skusil sem to ramínko skratit cirka o 20.mm:super jeto zase kratší než minule ale víc bich už zbitečme nedělal :bojim mám jeden ekzemplář navíc:D:D: skrátil sem ho cirka o 13.mm jeto taková střední cesta tak jestly někdo má zájem tak sito nůže přijet skusit :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...