Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ake auto?!!!!


petko309

Recommended Posts

zdravim vsetkych. poradte ake ine auto by ste si kupile okrem peugeota- ja na tieto auta nemam stastie. mam niekde chybu a nevedia kde ze vraj nieco s cerpedlom ked bolo auto zimne islo v pohode ked sa zohrialo zacalo strajkovat nejakym podivnym sposobom mi puklo celne sklo cim dalej tym je to vacsie od vcera mi zacala svietit kontrolka K tak sa chystam na diagnostiku dalej po otoceni klucika s polohy dva na polohu jedna skratka pri vypnuti motora este 5 sekund bezi az potom sa vypne a na koniec to je moja chyba podarilo sa mi otrhnut rucnu brzdu dost sa mi toho nahromadilo da sa to vsetko spravit? 2,1 td 1997

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petko309

nechal by som si 406 tku ale ked ty tluci v peugeote servis nevedia nic opravit daju ho na diagnostiku a ked im neukaze nic tym to pre nich konci

Ahoj pokud to v peugeot servisu nedokáží opravit tak ať ho zavřou,kdo jiný než oni to má spravit a levný zrovna nejsou tak ať se otáčej i když já mám osobně úplně opačnou zkušenost a jsem max. spokojený ale co je někde úplná samozrejmost jinde zas platit nemusí,to chce vydržet a musí se to zlomit ,jinak pažout je supr služebník a ochránce při hávárkách ať si říká kdo chce co chce já sním byl spokojený na 100%,ale samozřejmě že u tak starýho auta se musí už vychytat nějaké mouch,když se o něj ten předešlý hůř staral.

Osobně musím říct ,že ikdyž mám doma od neděle totálně zničenou 406B tak až to pojišťovna zlikvyduje tak si nechám zase dovézt z ciziny nové a vůbec mi neva že je to 97 hlavně že bude v plný palbě a mouch ty už vychytaj v servisu a to počítám že do něj zase 50tácu vrazím aby byl jak nový a na 100% sploehlivý ,takže jediná rada Vydržať:D a ono se to srovná:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu sme zatazeni na Pezoty, takze tazko nieco ine. Zas tie chyby, ktore si popisal, nie su v ziadnom pripade fatalne. To ze v autorizovanom servise Ti nevedia pomoct, je smola, skus ine mesto. Castokrat sa stava, ze ani diagnostika Ti neukaze vsetko, chce to dobreho mechanika. Celne sklo Ti vymenia, neni problem, mas blizko Polsko, daj si doviest okno a tesnenie, nevyjde Ta to drahsie aj s vymenou ako 4-5tis. Problem s (ne)zhasinanim vidim v tom cerpadle. Obvolaj vrakoviska, vezmi k mechanikovi. Vsetko sa da spravit. Ale ak nechces Pezota, tak do "Tvojho" terenu napr. Suzuki Ignis SX4. Alebo si pockaj na P 4007...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...