Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klima


PATaMAT

Recommended Posts

Spustia sa Ti ventilátory na malú rýchlosť ak zapneš klimatizáciu?

Pokiaľ Ti nezopnú tak klíma Ti nepovolí ani zapnutie kompresoru.

Pokiaľ sa rozbehnú tak chyba môže byť v predratom kábli alebo už som mal aj prípad, že nezopínalo relátko v BSI (bol to nový model s multiplexom).

Inak tuším, že problém s klímou tu bol riešený už mnohokrát :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dvě sahary a po zapnutí klimy se spouštějí okamžitě. Dneska jsem si taky byl vyměnit náplň klimy, olej do klimy a komplet desinfekce a celkem 890kč!! pokud je někdo z okolí Havířova vřele doporučuji ... za 40minut jsem odjel :super

http://www.autodilyprodej.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

mám dvě sahary a po zapnutí klimy se spouštějí okamžitě. Dneska jsem si taky byl vyměnit náplň klimy, olej do klimy a komplet desinfekce a celkem 890kč!! pokud je někdo z okolí Havířova vřele doporučuji ... za 40minut jsem odjel :super

http://www.autodilyprodej.cz/

Tak to je velmi hezká cena! To je i s DPH??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mám taky problém s klimou, sice mám autí na reklamaci, ale taky mi klima nesepne větráky, projel jsem pojistky, zakvedlal se zásuvkama u ventilátorů a pak se při zapnutí caplíku rozsvítila kontrolka naplno (předtím jen prosvěcovala) a cvaklo relátko, ale klima stejně asi neběžela, větráky už vůbec ne. Jak poznám že se zapne kompresor? Je to ten poháněný řemenem? Když s ním motá řemen, tak co se v něm vlastně zapíná elektrikou?

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se chci zeptat, mám rok 2001, takže jsem prolítl hadice, hliníkové trubky ale ty jsou jak nové, tak nevím čím to je že nejde. Na jedné hliníkové trubce co jde přes takovou kostku asi do větráku topení na levé straně motoru je nějaký otočný ventil, na co je a dá se to tím nějak požduchnout aby to šlapalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

to jo řešilo se to tu:myslimmáš plnou pravdu při zapnutí klimy se musí spustit větráky na pomalou rychlost ale vem že mne klima fungovala a větráky nešly,byl upadlý drátek u terátka,takže ono není řešení že pokud se netočí tak klima nejde,

Není také jasné jaký model má jaký rok výroby/starý či nový/a pak klima ruční či automat

Je to 406 2.litr 16V rok výroby 97

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...