Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Copak se Dundeeovým narodí?


Pe.Tr

Copak se Dundeeovým narodí?  

  1. 1. Copak se Dundeeovým narodí?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Vzhledem k tomu, že přijdu často do styku s radioaktivnim zářením (ne nijak extrémně moc ;)), tipuji sám sobě holčinu.

Tímto ale nechci nijak ovlivňovat hlasování, jen ta chobotnička mi tam moc nesedí :myslim, páč jsme ani jeden s Mončou ještě u moře nebyli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Vzhledem k tomu, že přijdu často do styku s radioaktivnim zářením (ne nijak extrémně moc ;)), tipuji sám sobě holčinu.

Tímto ale nechci nijak ovlivňovat hlasování, jen ta chobotnička mi tam moc nesedí :myslim, páč jsme ani jeden s Mončou ještě u moře nebyli :D

no jo a co to záření ? + nedaleko máš Spolanu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Taky hlasuju pro holku.. a ehm... chobotnička... docela dobrý vtip... počkej až si to Dan přečte...... :D :D :D:D :aut:aut

jj , už dostavam kapky, ale v tehle lokalitě je možné všechno.

ale myslim že to bude kluk jak buk!!!V podstatě je tojedno .HLAVNĚ ZDRAVÍ!!!

[upravil dne 8/6/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

no jo a co to záření ? + nedaleko máš Spolanu:D

No to záření ovlivňuje plodnost celkově, jinak většina leteckých elektrikářů, kteří s tím přicházejí do styku, má holky (až na vyjímky) a někteří se dlouho snaží, než se jim zadaří :D Spolana mě tolik netrápí, při povodních se nám na hangáru jen blbě dejchalo, když dorazil chlor (já zrovna v tu chvíli seděl na vrtulníku ve výšce cca 5,5m) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

tak, hlavně aby ta chobotnicka byla zdarava a mela spravý počet chapadel :D

Tak nějak to tvrdím celou dobu :D

Trochu :xvul, ale nechápu chlapy, který chtějí mít mermomocí syna kvůli zachování jména (či spíš příjmení). Ať tak nebo tak, pořád je to moje dítě a koluje v jeho žilách i moje krev, tak nač stresovat s příjmením? Když bude synátor chtít, nechá si příjmení na matrice změnit a dotyčný otec má pak stejně smůlu :D

Z toho plyne, že mi je absolutně jedno, zda můj potomek bude mít mezi nohama "šlaušek" či nikoliv ;) Důležitý je v dnešní době jen a jen zdraví...

[upravil dne 8/6/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Blizzard

tak, hlavně aby ta chobotnicka byla zdarava a mela spravý počet chapadel :D

Tak nějak to tvrdím celou dobu :D

Trochu :xvul, ale nechápu chlapy, který chtějí mít mermomocí syna kvůli zachování jména (či spíš příjmení). Ať tak nebo tak, pořád je to moje dítě a koluje v jeho žilách i moje krev, tak nač stresovat s příjmením? Když bude synátor chtít, nechá si příjmení na matrice změnit a dotyčný otec má pak stejně smůlu :D

Z toho plyne, že mi je absolutně jedno, zda můj potomek bude mít mezi nohama "šlaušek" či nikoliv ;) Důležitý je v dnešní době jen a jen zdraví...

[upravil dne 8/6/2007 Dundee]

...a proto jsem si udělal páreček:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak by mě, Trundíku, zajímalo, kdes přišel na to, že se momentálně rodí víc holek než kluků? V mém nejbližším okolí se za poslední dva roky narodilo 26 dětí, z toho jsou jen 3!holky (se docela bojím-těším, jak bude Pavlík s kamarády za pár let řádit - a v duchu mu závidím).

Jinak k dítěti

a) zcela sobecky si přeju, ať Dundeeovi mají slečnu (ať má Pavlík výběr, že jo)

b) 100%ně souhlasím s tím, co tu napsal Dundee - nejdůležitější je zdraví, zbytek je podružná záležitost

A hlavně dojeďte včas do porodnice, v sanitce smějí rodit jenom někteří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Pe.Tr

...a proto jsem si udělal páreček:D:D:D

Ty už máš vyděláno, to už nemusíš ani souložit:D:D:D

to máš recht, souložím jen když chci...

...třeba loni se mi vůbec nechtělo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Jinak k dítěti

a) zcela sobecky si přeju, ať Dundeeovi mají slečnu (ať má Pavlík výběr, že jo)

b) 100%ně souhlasím s tím, co tu napsal Dundee - nejdůležitější je zdraví, zbytek je podružná záležitost

A hlavně dojeďte včas do porodnice, v sanitce smějí rodit jenom někteří

Děkuji předsedo za podporu, (přeci jen asi na tom telefonátu něco bylo :D) budeme se snažit porodit v nemocnici ;)

Původně zaslal: Netopýrka

HOLKA, HOLKA, HOLKA, HOLKAAAAA.......AŤ JE NÁS V ČEČE PŘESILA!!!! :D ...prostě další kočinda do klubu....:roker

Myslim, že se ti to splní, ale s tou přesilou tady u nás si nejsem moc jistej (přeci jen dívek jsem tu viděl poněkud méně, než chlapců ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...