Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

To jsem si teda nemyslel.....


Trundik

Recommended Posts

:o tomu řkám smůla

Já dneska omámenej horkem málem vletěl do jednoho auta na parkáču, pak on vyjel, stál přede mnou a z ničeho nic začal couvat aby pustil jedno auto. Přístál asi centimetr od mýho nárazníku.

Tak sme na sebe mávli že se nic nestalo.

[upravil dne 14/6/2007 Fusion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Trundik: Tak to je opravdu smůla. Se 405 se ti nic takového nestalo,že? Koupíš si nový auto a stane se tohle. Murphy věděl,proč ty zákony napsat.

btw

Něco podobného se stalo spolužačce. měla Clio rv93 parkovala na vedlejší silnici před barákem na kraji vesnice, měli barák cca 200m od posledního baráku vesnice. Ráno přišla k autu a z auta byl šrot. Celej zadek zrušenej, vylomená zadní náprava, zlomená střecha. Nakonec zjistili,že někdo jel po tý vedlejší silnici, nejspíš usnul, vjel do pole, když si to uvědomil tak to strhnul nazpátek přímo do clia. Jejímu tátovi to nedalo a začal se vyptávat v hospodě, nakonec našel bouraný auto u jednoho člověka na dvoře z vedlejší silnice. Pak se ukázalo,že to udělal opravdu on, nalitej jel z hospody :bojim. Jak už psal někdo předemnou, doporučuji ti koukat po ostatních autech, třeba to udělal někdo z blízkého sousedství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, myslím, že je mi jasný pro odjel! Tohle je pořádný "šlic", ten musel být ožralej. Když vidím, jak je ten šrám dlouhý, tak to dřel pěkně dlouho. Nebo druhá varianta, že to udělal nějaký sociál, který nechtěl přijít o bonus na povinném ručení, protože by to zásadně narušilo jeho rodinný rozpočet! (s tím bonusem u ručení to fak vymyslel nějaký kokot! Tím vznikají přesně takové situace).

Jinak s Tebou cítím. Mě se stalo s mojí 307 to samé. Ještě jsem jí něměl ani na značkách a už mi to někdo stihl zničit a ujel. Některý lidi sou fakt ubožáci!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem čekal na ženu v autě u holešovické tržnice, přede mnou jedno místo a další auto. Přijel big boreček s fáčkem, které mělo zadní čelo pod sklem a dole na hraně opravené igelitovou lepenkou v barvě auta a ta se olupovala, jak starý plakát ze zdi. On viděl, že sedím vevnitř a při zajíždění a manévrování do mně dvakrát výrazně drcnul koulí. Po přistání vylezl, jako by se nechumelilo, vzal pod křídlem tu svoji, co vylezla s ním a kráčel pryč. Čekal jsem alespoň omluvné gesto, ale nic, tak jsem otevřel dveře a říkám mu, že se moc omlouvám, za to, že stojím tak blbě a že do mně musel dvakrát vrazit . S klidem angličana mávnul rukou a prohlásil - "to je dobrý" :roker a odkráčel. Mno a já seděl a koukal.....:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Včera jsem čekal na ženu v autě u holešovické tržnice, přede mnou jedno místo a další auto. Přijel big boreček s fáčkem, které mělo zadní čelo pod sklem a dole na hraně opravené igelitovou lepenkou v barvě auta a ta se olupovala, jak starý plakát ze zdi. On viděl, že sedím vevnitř a při zajíždění a manévrování do mně dvakrát výrazně drcnul koulí. Po přistání vylezl, jako by se nechumelilo, vzal pod křídlem tu svoji, co vylezla s ním a kráčel pryč. Čekal jsem alespoň omluvné gesto, ale nic, tak jsem otevřel dveře a říkám mu, že se moc omlouvám, za to, že stojím tak blbě a že do mně musel dvakrát vrazit . S klidem angličana mávnul rukou a prohlásil - "to je dobrý" :roker a odkráčel. Mno a já seděl a koukal.....:roll

Tak to je fakt HUSTÝ to by mohl udělat mě tak by ho už vezly :grr:grra asi máma by se ptala který to je vlastně můj syn v tom špitále,to se ti divím že jsi to nechal tak....:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Ty vozíš přítelku v kufru? :aut

Já tuhle spustila pěknej bengál na placeným parkovišti a trpělivej Honza se pomalu vpíjel do sedačky, aby tu hysterickou čůzu nikdo nespojoval s ním.... jak já byla nepříjemná ...

Jo je to taková přítelkyně do jedné ruky a umí vydávat příjemné zvuky....:D:D:D třeba au au au.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Ty vozíš přítelku v kufru? :aut

Já tuhle spustila pěknej bengál na placeným parkovišti a trpělivej Honza se pomalu vpíjel do sedačky, aby tu hysterickou čůzu nikdo nespojoval s ním.... jak já byla nepříjemná ...

Trpělivej Honza má radši ukazovat svaly a zamračenej výraz, bude větší sranda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Netopýrka

Ty vozíš přítelku v kufru? :aut

Já tuhle spustila pěknej bengál na placeným parkovišti a trpělivej Honza se pomalu vpíjel do sedačky, aby tu hysterickou čůzu nikdo nespojoval s ním.... jak já byla nepříjemná ...

Trpělivej Honza má radši ukazovat svaly a zamračenej výraz, bude větší sranda :)

Jo a tvářit se jako že ten týpek má vlastně štěstí, že začala ta slabší polovička a jako že to by teprv bylo, kdyby nastoupil on. Prostě nasadit milý pohled hladového rotvajlera.

[upravil dne 15.6.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Původně zaslal: Netopýrka

Ty vozíš přítelku v kufru? :aut

Já tuhle spustila pěknej bengál na placeným parkovišti a trpělivej Honza se pomalu vpíjel do sedačky, aby tu hysterickou čůzu nikdo nespojoval s ním.... jak já byla nepříjemná ...

Jo je to taková přítelkyně do jedné ruky a umí vydávat příjemné zvuky....:D:D:D třeba au au au.

:xvulČau draku sem tě vyděl lítat po krnově vte tvojí 406 maš ji superně udělanou a kola super, bylo myslým ve středu sem měl bileho pikapa Renault Expres,jinak jezdíš jako prase sem ti nestíhal:D a pak sem ti maval tak abys věděl že v Krnově sme dva z Klubu:papa Jinak dělam v Restauraci Slon.Když tamj stojí obytá 405 tak sem v praci:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mišak

Původně zaslal: PŘEMA

Původně zaslal: Netopýrka

Ty vozíš přítelku v kufru? :aut

Já tuhle spustila pěknej bengál na placeným parkovišti a trpělivej Honza se pomalu vpíjel do sedačky, aby tu hysterickou čůzu nikdo nespojoval s ním.... jak já byla nepříjemná ...

Jo je to taková přítelkyně do jedné ruky a umí vydávat příjemné zvuky....:D:D:D třeba au au au.

:xvulČau draku sem tě vyděl lítat po krnově vte tvojí 406 maš ji superně udělanou a kola super, bylo myslým ve středu sem měl bileho pikapa Renault Expres,jinak jezdíš jako prase sem ti nestíhal:D a pak sem ti maval tak abys věděl že v Krnově sme dva z Klubu:papa Jinak dělam v Restauraci Slon.Když tamj stojí obytá 405 tak sem v praci:P

Zdar draku tak tos byl ty cos mě zdravil u Kartáče???

Jo a dík za poklonu. Snažím se mít hezkýho miláčka.Já a jako prase???:D:D to víš s picapem to mě nezkoušej:D:D a jsem rád že tu mám okolo kolegu z klubu. Jo jak pojedu kolem slona tak se mrknu... Jo a jedeš v červenci do Šebetova???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...