Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

To jsem si teda nemyslel.....


Trundik

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Podle stop na gumě to vypadá že to Trundikovi někdo kdo neumí parkovat pěkně přidřel:( Předpokládám že zmizel beze stop, nebo viš kdo to byl?

Dobrý detektive!

Skoro bych řekl, že je to poškrábané od zdi - něco jako vjezd do garáže, nebo tak.

Ale to je jedno - každopádně to nasere. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Podle stop na gumě to vypadá že to Trundikovi někdo kdo neumí parkovat pěkně přidřel:( Předpokládám že zmizel beze stop, nebo viš kdo to byl?

Dobrý detektive!

Skoro bych řekl, že je to poškrábané od zdi - něco jako vjezd do garáže, nebo tak.

Ale to je jedno - každopádně to nasere. :(

Kdyby to bylo od zdi tak to bude po obvodu gumy a ne rovně;) Ale stejně musime počkat až nám to Trundik objasní
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Podle stop na gumě to vypadá že to Trundikovi někdo kdo neumí parkovat pěkně přidřel:( Předpokládám že zmizel beze stop, nebo viš kdo to byl?

BINGO!!!!!

Někdo mě to do rána odřel u nás před panelákem. Samozřejmě mi žádný vzkaz nikdo nedal, takže to budu řešit přes hav. pojistku, takže by mě to mělo stát "jen" spoluúčast.

Jinak ze začátku to vypadalo jen na přelakování blatníku, nárazníku a kola (samozřejmě po vytmelení), ale později se ukázalo, že bude nutné vyměnit ten blatník (je hejbnutej tak, že odírá přední dveře) a nárazník mi na druhé straně nelícuje. Jestli se jen pohl a nebo něco popraskalo, zatím nevím. A to ještě nemluvím o tom, co se mohlo stát se světlem. Blatník je totiž plastový, takže nevím, jak "hluboko" ten "zásek" byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Podle stop na gumě to vypadá že to Trundikovi někdo kdo neumí parkovat pěkně přidřel:( Předpokládám že zmizel beze stop, nebo viš kdo to byl?

BINGO!!!!!

Někdo mě to do rána odřel u nás před panelákem. Samozřejmě mi žádný vzkaz nikdo nedal, takže to budu řešit přes hav. pojistku, takže by mě to mělo stát "jen" spoluúčast.

Jinak ze začátku to vypadalo jen na přelakování blatníku, nárazníku a kola (samozřejmě po vytmelení), ale později se ukázalo, že bude nutné vyměnit ten blatník (je hejbnutej tak, že odírá přední dveře) a nárazník mi na druhé straně nelícuje. Jestli se jen pohl a nebo něco popraskalo, zatím nevím. A to ještě nemluvím o tom, co se mohlo stát se světlem. Blatník je totiž plastový, takže nevím, jak "hluboko" ten "zásek" byl.

koukej ted par dni po sousedovic autech jestli někdo nema nejak poškozene a s tvoji barvou. mě v tehle situaci pomohl kamerovy system městske policie.Ten tam asi na panelaku nemate, co.No u mě to byla velká náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Akorát nepoznám, jestli jel zepředu a nebo zezadu

Řekl bych, že zepředu, když píšeš, že je blatník na výměnu a tlačí do dveří. Pokud by jel zezadu, tak ti sroluje nárazník ;) Jinak bych dotyčnýmu zpřerážel všechny kosti v těle, tohle se nedělá:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Trundik

Akorát nepoznám, jestli jel zepředu a nebo zezadu

parkovals v řadě podel cesty nebo klasika na velkym parkovišti?(typ tesco apod.)

Toto bylo konkrétně parkování podél chodníku. Přede mnou stálo 6 popelníc a před nimi spousta aut. Za mnou ještě jedno auto - pak už je křižovatka. Vedle mě místo na projetí dvou aut současně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Trundik

Akorát nepoznám, jestli jel zepředu a nebo zezadu

parkovals v řadě podel cesty nebo klasika na velkym parkovišti?(typ tesco apod.)

Toto bylo konkrétně parkování podél chodníku. Přede mnou stálo 6 popelníc a před nimi spousta aut. Za mnou ještě jedno auto - pak už je křižovatka. Vedle mě místo na projetí dvou aut současně.

co popeláří? dneska je možné všechno.pčr by to mohla zkontrolovat ikdyž jsem asi dost naivní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...