Sign in to follow this  
Followers 0
Sirael

P106 - Odstranění zámku zad.dv.

17 posts in this topic

Čaute,

Nevíte někdo, jak odstranit zámek zadních dveří?

Prý to není problém odstranit, ale jak to zařídit, aby se kufr otevřel? Teď je v tom madle tlačítko. To tam musí bejt nějakej jinej mechanizmus a nový táhlo podobně jako u feldy?

Něco sem slyšel o elektromahgnetickým zámku, ale to bude asi mastný

tinted_rear_clusters.jpg

díky za rady

Vyříznout, zavařit a normálka klasika centrál .... dle mýho soudu ... zkušenosti s tim nemám.

No jo, vono vyříznout, zavařit, stříknout, to je věc, která mi vrásek nečiní.

Jde o to, že když otevřu centrálem auto, automaticky se otevře i kufr, ale abych se do něj dostal, musím na tom zadním madle zmáčknout ten středovej čudl.

No, a až ten čudl odmontuju .... jakpak se do kufříku dostanu, to? otázka :D

Pravdu díš :D, ale s tím ti neporadím, počkej na nějakýho zkušenýho tuningáře ;)

Mel jsem to podobne u 405ky. Odpojil jsem central z patych dveri, predelal jsem tahlo na otevirani, jeden pol jsem ukostril a z druheho polu jsem natahl drat k palubce. Protoze jsem nemel pred. mlhovky, sehnal jsem si origo vypinac na ne na vrakaci. Ten jsem rozebral, vymontoval z neho pojistku, aby fungoval jako zvonkove tlacitko. Pak jsem odstranil zaslepku, za kterou byl konektor k mlhovkam. Nasel jsem plus a k nemu jsem pripojil drat. Jak je znamo, tak mlhovky sviti teprv az rozsvitis parkovacky, tak vlastne kdyz jsem chtel otevrit kufr, musel jsem rozsvitit parkovacky a pak vypinacem otevrit kufr. Je to strasne jednoduche, i kdyz jsem to asi slozite napsal.;)

Musel byt na tebe super pohled, kdyz jsi chtel otevrit kufr :D Hlavne v noci :)

Proc? Otevrel jsem auto, rozsvitil jsem parkovacky, zmackl vypinac, zhasnul a sel jsem otevrit kufr.;)

Asi bych se snazil to dat na jiny vypinac :) Ikdyz pravdou je, ze jsem u sve byvale 306-ky (taky nemela predni mlhovky) uvazoval, ze bych dal do toho vypinace odpojovac cerpadla - ale snad bych nemusel, jako ty, zapinat potkavacky pri startovani :D

Teď sem si vzpoměl, že mám to otvírání zabudovaný ve dveřích, tak bych to ani tím lankem tahat nemohl :mad:

šajze, pouvažuju o tom elmg

Díkec

Sirael: jednou u mě byl maník s 205-kou, se zavařeným víkem bez zámku, s otvíráním kufru lankem. Měl to lanko prostě vytažený pod okno, a když chtěl otevřít kufrm vlezl na zadní sedačky, natáhl se dozadu a zatáhl za lanko... Dost nic moc, to bych tam radši dal ten elmag.

robi sa to na ten elektro magnet -zadne dvere ti pri otvoreni centralu jemne odskocia .

Sireal ak ti zostane ten zamok a nevies co si nim , tak sem s nim :D:D:D:D

MIKI: Copak, copak, ty máš zavaený dveře, elmag v nich a chceš to vodevírat normálně :D:D:D nebo ti někdo kromě blatníku krešnul i prcku na lvíčkovi? :D:D:D

sireal -nikto mi ho neprdol , zamok tam mam ale nemam taky pekny ako bol na tej novsej 106 co mas ty .takze by sa mi pacil ten novsi co chces vyhodit , pretoze mne by sa hodil :-))))))))))))))))))))

Neboj , nieco by som ti zan poslal -napr.nasho Meciara :D:D:D:D:D

Mnoooo, velice zajímavá nabídka Vašeho The Best Man Of SLovakia ... :D

Ty tam nechceš to elmg vodvírání ? Sem koukal na tu stránku a stojí to 1000,-kaček .... českejch :P

Sirael nie , ja si dam prc ten moj skaredy zamok a dam si tam ten pekny od teba :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ameciar je ako bonus k tomu :D