Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

podvodník: 86 - 7249270227/0100


lamancha

Recommended Posts

Kdyby s váma chtěl někdo dělat kšeft přes různé bazary se zasláním peněz - tak na tenhle účet raději ne. Vypadalo to solidně, ale prachy v ...., zásilka nedošla, email. adresa falešná a už ani vlastně ani neexistuje :tomas.koleno@seznam.cz.

Holt za chyby se platí ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahlas to jako podvod a zkus dostat prachy nazpet... cislo uctu je dostatecna identifikace. btw kdyz dojdes na banku a vkladas treba deset korun, dostanes listecek s potvrzenim a nacionaly majitele uctu ;)

ja jsem mel zatim docela stesti a kdykoliv jsem neco prodaval nebo kupoval (pravda, vetsinou prodaval) tak jsem narazil na solidni lidi co dodrzeli sliby... bohuzel, ne kazdy je takovej :(

[upravil dne 8.6.07 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

nahlas to jako podvod a zkus dostat prachy nazpet... cislo uctu je dostatecna identifikace. btw kdyz dojdes na banku a vkladas treba deset korun, dostanes listecek s potvrzenim a nacionaly majitele uctu ;)

ja jsem mel zatim docela stesti a kdykoliv jsem neco prodaval nebo kupoval (pravda, vetsinou prodaval) tak jsem narazil na solidni lidi co dodrzeli sliby... bohuzel, ne kazdy je takovej :(

[upravil dne 8.6.07 Vvitty]

posílal jsem to převodem z účtu, takže mám prd... ale aspoň jsem poslal varování na burzy a ještě zkusím něco podniknout .žádný účet není nezjistitelný:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

je to na hovno, ze nekteri kreteni takhle kazi povest nakupum prez net, ale ja se drzim zasady zbozi na dobirku, ikdyz ani tehdy si nejsi jisty co ti kdo posle.

Ono to je vlastně jedno protože stejně nevidíš co přišlo dokud to nezaplatíš. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: f3Rd@

je to na hovno, ze nekteri kreteni takhle kazi povest nakupum prez net, ale ja se drzim zasady zbozi na dobirku, ikdyz ani tehdy si nejsi jisty co ti kdo posle.

Ono to je vlastně jedno protože stejně nevidíš co přišlo dokud to nezaplatíš. :(

u pneumatik jo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si to posílal na účet, kterej je v ČR, tak to jde vyřídit, aby ti peníze vrátili ... Já takhle asi 4 měsíce poslílal na špatný číslo účtu 500Kč/měsíc (trvalák přes servis24). Pak jsem si toho všimnul a ČS to za mě všechno vyřídila a poslali mi peníze zpátky :super Je to na základě "neoprávněného obohacování". Prostě když ty prachy nepatří tobě, tak ti je z účtu klidně můžou vzít ...

Zkus to pořešit na pobočce tvý banky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

...

btw kdyz dojdes na banku a vkladas treba deset korun, dostanes listecek s potvrzenim a nacionaly majitele uctu ;)

[upravil dne 8.6.07 Vvitty]

Tak o tomhle bych docela pochyboval. Když jsem vkládal přes pokladnu na svůj účet, tak nejen že chtěli kartičku (dobře ta by se dala zfalšovat) ale ptali se mě na jaké jméno účet je.

Kdyby to bylo takhle lehké, tak by se snad jednalo o únik nějakých těch důvěrných informací, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...