Sign in to follow this  
Followers 0
lamancha

podvodník: 86 - 7249270227/0100

14 posts in this topic

Kdyby s váma chtěl někdo dělat kšeft přes různé bazary se zasláním peněz - tak na tenhle účet raději ne. Vypadalo to solidně, ale prachy v ...., zásilka nedošla, email. adresa falešná a už ani vlastně ani neexistuje :tomas.koleno@seznam.cz.

Holt za chyby se platí ....

je to na hovno, ze nekteri kreteni takhle kazi povest nakupum prez net, ale ja se drzim zasady zbozi na dobirku, ikdyz ani tehdy si nejsi jisty co ti kdo posle.

nahlas to jako podvod a zkus dostat prachy nazpet... cislo uctu je dostatecna identifikace. btw kdyz dojdes na banku a vkladas treba deset korun, dostanes listecek s potvrzenim a nacionaly majitele uctu ;)

ja jsem mel zatim docela stesti a kdykoliv jsem neco prodaval nebo kupoval (pravda, vetsinou prodaval) tak jsem narazil na solidni lidi co dodrzeli sliby... bohuzel, ne kazdy je takovej :(

[upravil dne 8.6.07 Vvitty]

Původně zaslal: Vvitty

nahlas to jako podvod a zkus dostat prachy nazpet... cislo uctu je dostatecna identifikace. btw kdyz dojdes na banku a vkladas treba deset korun, dostanes listecek s potvrzenim a nacionaly majitele uctu ;)

ja jsem mel zatim docela stesti a kdykoliv jsem neco prodaval nebo kupoval (pravda, vetsinou prodaval) tak jsem narazil na solidni lidi co dodrzeli sliby... bohuzel, ne kazdy je takovej :(

posílal jsem to převodem z účtu, takže mám prd... ale aspoň jsem poslal varování na burzy a ještě zkusím něco podniknout .žádný účet není nezjistitelný:roker

Tak kdyz reknes treba v bance ze sis spletl cislo uctu, tak by to meli zaridit, protoze on takhle prisel k nejakemu tomu bezduvodnemu obohaceni nebo jak se tomu nadava...

lamancha: v každém případě to nahlaš na PČR. Zřejmě nebudeš sám a bude mít více toho na svědomí.

Původně zaslal: f3Rd@

je to na hovno, ze nekteri kreteni takhle kazi povest nakupum prez net, ale ja se drzim zasady zbozi na dobirku, ikdyz ani tehdy si nejsi jisty co ti kdo posle.

Ono to je vlastně jedno protože stejně nevidíš co přišlo dokud to nezaplatíš. :(

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: f3Rd@

Ono to je vlastně jedno protože stejně nevidíš co přišlo dokud to nezaplatíš. :(

u pneumatik jo.....

Pokud si to posílal na účet, kterej je v ČR, tak to jde vyřídit, aby ti peníze vrátili ... Já takhle asi 4 měsíce poslílal na špatný číslo účtu 500Kč/měsíc (trvalák přes servis24). Pak jsem si toho všimnul a ČS to za mě všechno vyřídila a poslali mi peníze zpátky :super Je to na základě "neoprávněného obohacování". Prostě když ty prachy nepatří tobě, tak ti je z účtu klidně můžou vzít ...

Zkus to pořešit na pobočce tvý banky ...

...

btw kdyz dojdes na banku a vkladas treba deset korun, dostanes listecek s potvrzenim a nacionaly majitele uctu ;)

Tak o tomhle bych docela pochyboval. Když jsem vkládal přes pokladnu na svůj účet, tak nejen že chtěli kartičku (dobře ta by se dala zfalšovat) ale ptali se mě na jaké jméno účet je.

Kdyby to bylo takhle lehké, tak by se snad jednalo o únik nějakých těch důvěrných informací, ne?

2marcel: neni to tak dlouho, co to tak na pobockach csob fungovalo....

2marcel: neni to tak dlouho, co to tak na pobockach csob fungovalo....

No doufám že už nefunguje a že tohle nefunguje nikde, kam bychom takhle přišli...