Sign in to follow this  
Followers 0
Péťa

Cestovní postýlka - zapůjčení

24 posts in this topic

Haló, haló :D

není zde někdo, kdo by mi mohl zapůjčit v termínu od 24. do 30.6. cestovní postýlku pro mimina?

Jednu doma mám, je sice starší a lehce opotřebovaná, ale pohromadě drží. Je to takovej rám s podložkou a stěny jsou ze stejnýho materiálu jako houpací síť. Odpoledne ji doma vyfotim a dám sem fotku. Jen nevim, jak ji k tobě dopravit :myslim

Dik, tohle je spis ohradka. Blby je, ze se neda zabalit do "male" tasky. Vim, ze si moc vymyslim, ale predstavoval bych si neco takoveho:

eshop1170764778.jpg

V pohodě, zeptal jsi se, já se nabídl ;) Kdybysme ji kupovali, taky bysme vzali něco podobného, ale my ji dostali, takže jsme si nemohli vybrat ;):)

Původně zaslal: Dundee

V pohodě, zeptal jsi se, já se nabídl ;) Kdybysme ji kupovali, taky bysme vzali něco podobného, ale my ji dostali, takže jsme si nemohli vybrat ;):)

Dundee a už?!

Původně zaslal: Pe.Tr

Dundee a už?!

Ještě ne :D Kolegova žena měla termín 17.6. a porodila dnes ráno, tak nevim, kdy se zadaří nám (my máme 18.6.) :mrk

[upravil dne 8/6/2007 Dundee]

Jasný a dík! Pro nás to bude snad druhá a poslední akce, kdy potřebujeme cestovní postýlky. Takže kupovat je nechci, jednu už máme slíbenu, teď ještě druhou...

Původně zaslal: Pe.Tr

Dundee a už?!

Ještě ne :D Kolegova žena měla termín 17.6. a porodila dnes ráno, tak nevim, kdy se zadaří nám (my máme 18.6.) :mrk

[upravil dne 8/6/2007 Dundee]

až ? ja myslel že už ma te po terminu, tos na sraz mohl v klidu dojet, uzavirame sazky na datum porodu? udělam anketu ok?

:D Anketu klidně udělej, sázky uzavírejte (ještě se můžete v klidu hádat o pohlaví, to taky nevíme :D). Druhý termín byl vypočítaný podle pohybů a ten vyšel na 30.5., proto jsem na Džbánu nebyl. Rád bych byl u porodu a Monču dovezl sám do porodnice. Mám obavy po Medvědově zkušenosti (i když podle jednoho člena asi takovej magnet na "průsery" podobnýho typu jako je Medvěd, nejsem ;)), abysme nerodili na silnici pod zatáčkou :D

Kdyby byl někdo ve stejné situaci jako já, klidně mi zavolejte nebo napište. Nakonec (den před odjezdem) jsem jednu bazarovou postýlku koupil, tak mohu půjčovat... :D

Původně zaslal: Peta

Kdyby byl někdo ve stejné situaci jako já, klidně mi zavolejte nebo napište. Nakonec (den před odjezdem) jsem jednu bazarovou postýlku koupil, tak mohu půjčovat... :D

A vejdu se do ní? že bych si ji pujčil na sraz:D:D:D:D:D:papa

byla sem o vikendu na svatbe a byla tam hromada mrnousu s takovejma postylkama....myslela sem na Tebe a chtela jednu vzit, jenze by to bylo i s tim ditetem...vadilo by to?

Původně zaslal: aka

byla sem o vikendu na svatbe a byla tam hromada mrnousu s takovejma postylkama....myslela sem na Tebe a chtela jednu vzit, jenze by to bylo i s tim ditetem...vadilo by to?

Tak Petovi asi ne, dvě nebo tři to máš jedno. :D Ale co ta maminka? Tý by to asu hodně vadilo:o

Původně zaslal: aka

K nam by se jeste veslo deti :D Mozna i ty ;)