Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

FM transmitter TrerkStor - problem - vyreseno


Escaper

Recommended Posts

POdel sopusty recenzi je tento prehravac s vysilacem celkem dobry. kamarad ktery ma originalni radio na kazety ve VW Pasat chtel prehravat svoji oblibenou hudbu. Tak sem chvilku brouzdal a nasel ze tento prehravac je dobry. Kupil ho a nemuzeme ho nijak rozchodit. Podle navodu je to jednoduche. Zapojit flashdisk zapojit do elektriny zmacknout play a naladit zobrazenou stanici. To kdyz udelam tak je ticho. Po nejake dobe (cca 30s) zhasne display s kmitoctem a radio zacne sumet. Podle navodu co jsem si stahnul ze stranek vyrobce sem na nic neprisel v cem by mohla byt chyba. Mate nekdo zkusenosti s timto prehravacem?

[upravil dne 8-6-2007 Escaper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

POdel sopusty recenzi je tento prehravac s vysilacem celkem dobry. kamarad ktery ma originalni radio na kazety ve VW Pasat chtel prehravat svoji oblibenou hudbu. Tak sem chvilku brouzdal a nasel ze tento prehravac je dobry. Kupil ho a nemuzeme ho nijak rozchodit. Podle navodu je to jednoduche. Zapojit flashdisk zapojit do elektriny zmacknout play a naladit zobrazenou stanici. To kdyz udelam tak je ticho. Po nejake dobe (cca 30s) zhasne display s kmitoctem a radio zacne sumet. Podle navodu co jsem si stahnul ze stranek vyrobce sem na nic neprisel v cem by mohla byt chyba. Mate nekdo zkusenosti s timto prehravacem?

A na tom flash disku je muzika v mp3 volně nebo ve složkách, třeba to neumí číst složky:myslim

Ještě zkus připojit nějaký mp3 přehrávač přímo do line-in, pokud to bude hrát je problem v souborech na flash disku nebo v jejich dekodování Trekstorem. Jo a flash disk naformátovat do FAT

[upravil dne 7/6/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě zkus tam cpát hudbu přes ten konektor, tím zjistíš, jestli aspoň něco chodí.

Zvýšení VF výkonu: držet tlačítko CH déle než (tuším) 14 sekund.

Používám Trekstor denně, na flashce mám písničky v MP3 i WMA. Dal jsem je do třech adresářů, protože v jednom adresáři se tam vejde jen asi 550 MB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Uz som to tu riesil ale obratim sa aj na tuto rubriku mam tiez TrerkStor a mam ten problem ze to hra sko zo serbla to zmanena ze ked pocuvam radio alebo CD hra to v celku dobre a ked pustim music cez TrerkStor hra to plechovo a hlasitost musim zretelne pridat a potom je to hruuuuuuuza. mam origilal radio aj repro. Ak by mi niekto mohol pomoct co s tym??? ak by sa s tym nedalo nic spravit tak by som to predal stalo to 890,-sk predam to za 600,-sk mam to cca 2 mesiace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

Uz som to tu riesil ale obratim sa aj na tuto rubriku mam tiez TrerkStor a mam ten problem ze to hra sko zo serbla to zmanena ze ked pocuvam radio alebo CD hra to v celku dobre a ked pustim music cez TrerkStor hra to plechovo a hlasitost musim zretelne pridat a potom je to hruuuuuuuza. mam origilal radio aj repro. Ak by mi niekto mohol pomoct co s tym??? ak by sa s tym nedalo nic spravit tak by som to predal stalo to 890,-sk predam to za 600,-sk mam to cca 2 mesiace

A v jaké kvalitě jsou ty MP3? Pokud by byli v dost nízký kvalitě, méně než 128 kbps tak by to mohlo být víceméně tím. Ale ono to i tak trochu plechově hraje samo o sobě, je to daný tím přenosem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Nehraje to plechově. Hraje to normálně, k nerozeznání od rozhlasové stanice. Někdy se stává, že je hudba zaznamenaná s malou úrovní, pak to hraje tišeji (já si například digitalizuju hudbu z LP desek, a někdy je to slabší.)

Psal jsem trochu plechově. Ale je možny že to bude kus od kusu rozdílný. A nevěřím že je to neroznatelný od běžný stanice, i když někdo to možná nepozná, já jsem kvuli tomu od podobných zařízení upustil protože já to slyším dost.

A pokud je nějaká MP3 slabší na hlasitosti ta se dá jednoduše zesílit v programku Mp3Gain ktery přepíše informaci o hlasitosti v hlavičce MP3

[upravil dne 17/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To "plechově" je divné. V dnešní době MP3-jek už se nestává, že by zařízení "ořezávalo basy", nebo zkreslovalo. Docela by mě zajímalo, v čem je problém. Jestli jenom my dva máme rozdílné měřítko kvality. Charakterizoval bych tu kvalitu přenosu asi tak, že na první poslech v autě to není rozeznat od radiostanice, anebo že pokud na to někoho neupozorníš, tak to nepozná. Principiálně není důvod, proč by kvalita modulace měla být horší, než u klasického FM vysílače. To, že je malých rozměrů, už dneska nic neznamená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest bimbo405

taky jsem si to koupil,kdyz jsem to slysel jak to hraje tak jsem byl docela zklamanej,ale zkusil jsem to jeste ai ve 3 jinejch autech a v každym to hraje jinak.Pisnicky ve slozkach to normalne prehralo ale skoda ze nejdou slozky prepinat,mackat 50x cudlik abych nasel pisnicku me moc nebavilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...