Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Povolání: Profesionální idiot


Fusion

Recommended Posts

Tak sem viděl obě videa, viz http://www.autorevue.cz/default.aspx?server=1&article=12322 a musím trochu změnit názor. Nikdy nejel totální vraždu,že by někoho přímo ohrozil na zdraví. Ten člověk to má asi dost v malíku a takhle nejede poprvý. Ale asi jako spolujezdeci by mi jedno balení pampersek nestačilo :D

[upravil dne 7.6.2007 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Tak sem viděl obě videa, viz http://www.autorevue.cz/default.aspx?server=1&article=12322 a musím trochu změnit názor. Nikdy nejel totální vraždu,že by někoho přímo ohrozil na zdraví. Ten člověk to má asi dost v malíku a takhle nejede poprvý. Ale asi jako spolujezdeci by mi jedno balení pampersek nestačilo :D

[upravil dne 7.6.2007 M.a.R.i]

Je to čůro jak rampa a hotovo. Na videu není vidět, jak ta auta v protisměru uhýbala /myslím až kam/ museli uhnout. To není ohrožování. Když uhneš do pangejte, tak tě vlastně nikdo bezprostředně neohrožuje:myslim:myslim Ne to je fakt na pověšení. Taková rodina s dětma naproti, to bych tedy neměnil názor že to umí zkurvysyn jeden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: M.a.R.i

Tak sem viděl obě videa, viz http://www.autorevue.cz/default.aspx?server=1&article=12322 a musím trochu změnit názor. Nikdy nejel totální vraždu,že by někoho přímo ohrozil na zdraví. Ten člověk to má asi dost v malíku a takhle nejede poprvý. Ale asi jako spolujezdeci by mi jedno balení pampersek nestačilo :D

[upravil dne 7.6.2007 M.a.R.i]

Je to čůro jak rampa a hotovo. Na videu není vidět, jak ta auta v protisměru uhýbala /myslím až kam/ museli uhnout. To není ohrožování. Když uhneš do pangejte, tak tě vlastně nikdo bezprostředně neohrožuje:myslim:myslim Ne to je fakt na pověšení. Taková rodina s dětma naproti, to bych tedy neměnil názor že to umí zkurvysyn jeden

Pořád mi je to proti srsti, myslím tu jeho jízdu. Ale čekal sem,že bude předjíždět,že v protisměru budou muset prošlapávat podlahu,jak brzdí,ale kupodivu to nebylo tak strašný jak sem čekal. Ale pořád je to magor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: M.a.R.i

Tak sem viděl obě videa, viz http://www.autorevue.cz/default.aspx?server=1&article=12322 a musím trochu změnit názor. Nikdy nejel totální vraždu,že by někoho přímo ohrozil na zdraví. Ten člověk to má asi dost v malíku a takhle nejede poprvý. Ale asi jako spolujezdeci by mi jedno balení pampersek nestačilo :D

[upravil dne 7.6.2007 M.a.R.i]

Je to čůro jak rampa a hotovo. Na videu není vidět, jak ta auta v protisměru uhýbala /myslím až kam/ museli uhnout. To není ohrožování. Když uhneš do pangejte, tak tě vlastně nikdo bezprostředně neohrožuje:myslim:myslim Ne to je fakt na pověšení. Taková rodina s dětma naproti, to bych tedy neměnil názor že to umí zkurvysyn jeden

Pořád mi je to proti srsti, myslím tu jeho jízdu. Ale čekal sem,že bude předjíždět,že v protisměru budou muset prošlapávat podlahu,jak brzdí,ale kupodivu to nebylo tak strašný jak sem čekal. Ale pořád je to magor.

O.K. ono mě to trochu nakakalo to video:papa, protože fakt takových magorů už jsem potkal, naštěstí jen potkal.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:myslim ja bych to zas tak nehrotil. Je videt ze to umi, a i kdyz predjizdel zprava, na normalni silnici tak se mu to nelibilo.. Ono, jet a jet, tady mi prislo ze nejel jako bez mozku....jen tak mezi nama, kdo obcas predjede na plne, kdyz jede nejaka brzda a v protismeru nic neni...

A s tou dalnici, pokud nekdo jede v levem pruhu a da se predjet zprava, tak by jaksi v tom levem pruhu nemel co delat....ja taky obcas penim a proste zprava predjedu, protoze to jinak nejde....

jo, a aby se o me nic nerekl, tak ted jezdim na spotrebu a po dalnici litam tak cca 110 - 120

[upravil dne 8/6/07 Marlin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jiste vocas a pako. Ale na druhou stranu jede sice rychle ale ma hlavu i patu a jak uz nekdo psal je videt ze to umi. Potkal jsem kupu pak co jezdi mnohem nebezpecnejs a sazi jen na to ze budou mit kliku.

Co se tyka dalnice, tak to je na zabiti. Je jasny ze levej pruh neni pro letadla, ale obcas taky predjizdim v pravym neb, spomalovat na 110 proto ze nekdo nepochopil, ze on ac ma nove auto neurcuje rychlost. A tech naschvalu co si tam lidi vzajemne delaj. Kdyz to jde, tak radsi jedu mimo dalnici po strejch cestach.

Jo, ale jinak ten typek je na kulku, nerad bych aby to vypadalo ze se ho zastavam, ale jsou i mnohem horsi. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, sou taky vrazi, kerý zabijou jen dva lidi, zatímco jiní vosum! :super;)

Měl to sice pod palcem, ale jenom qůli tomu, že se mu fšici, jak v jeho směru, tak v protisměru, rači cpali do rigólu, jak jel jak hovado. Tomu neříkám mít to pod palcem! Tomu neříkám neohrožování! A v těch zatáčkách přes dvojitou plnou před vrcholem kopce, tam rozhodně nic pod palcem neměl.

Pokud už musí mermomocí závodit, ať si sedne na prdel s plejstejšnem nebo si zaplatí hoďku někde na okruhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač tím některé tady nakakám, ta jeho jízda je sice zbytečně přehnaná, ale fakt tam vidím, že se nepouští nikam, kde nevidí a snaží se předvídat. Sice to jde těžko, ale tuhle cestu mám taky docela najetou a některá místa naprosto přesně poznávám - prostě ví, kam se podívat. Ale tím ho neobhajuju, protože spousta lidí se pak lekne, jsou vyvedeni z míry a sami pak mohou způsobit nehodu.

Ostatně přesně taková situace dostala do průšvihu mého otce minulý týden.

Neznalost jeho přítelkyně spojená s otcovou důvěrou, k tomu jeden myškující kokot a byla na světě drobná havárie, ovšem zaviněná otcem v autě bez povinného ručení a technické (to si člověk ani nevymyslí, takovoudle věc).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesnáším takové řidiče co takhle myškujou... žažívám to na rudné skoro pořád... jedu za autem a z pravého pruhu se přižene octavie anebo často i dodávky a natlačí mně na svodidla tak že musím zabrzdit a pustit ho před sebe... lámat ruce !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...