Fusion

Povolání: Profesionální idiot

40 posts in this topic

Ještě se s tím tahle producírovat. :bojim

[upravil dne 7/6/2007 Fusion]

Tak tohle hovado (sorry ale jiný výraz proto nemám) bych na silnici fakt potkat nechtěl.:grr

:grr

no já nevím, jestli je to pravda, ale hlava mi nebere, jestli tomu člověku je fakt 46 let.....

[upravil dne 7/6/07 Netopýrka]

To je fakt zvláštní druh p.če! Na to se nedá nic říct.

[upravil dne 7/6/07 Hadra]

Jeho styl jízdy je věc druhá, ale všimli jste si, kolik vozidel jede bezdůvodně po dálnici v levém jízdním pruhu? A jak před dopr. značkou s názvem obce brzdí na 50km/h? To jsou jen potřehy. Jinak je to trasa (částečně) na minisraz do Týna n/Vlt.. Tak si to může i někdo zkusit. ;)

Jo, to chápu, ale levý pruh není leteckej tunel pro ty, co chtějí na dálnici lítat 180 km/hod... pokud ty auta v levém jedou rychlejc než ty v prostředním a není kam uhnout, může jim být kokot v BMW úplně ukradený ....ježiš já se zas rozčílim....

Bramborák jede pěkně, ale jinak bych s tímto človíčkem takovýto výlet absolvovat nechtěl a to mám občas rád i svižnější jízdu, ale co je moc to je moc.

Navíc rádoby vtipné poznámky - čára není zeď :bojim:bojim

Původně zaslal: Bohouš

Navíc rádoby vtipné poznámky - čára není zeď :bojim:bojim

Až to jednou pozná tak bude vědět taky že zeď není čára.

Ve Francii takovýmu šu...... sebrali papíry. Přičinlivej policista doma brouzdal po internetu, kápl na takovýho narcise, podle palubní desky poznal přesnej typ auta, podle okolí a silnice místo a v databázi ho pak dohledal. Důkazem byly záběry na tachometr. :potlesk :potlesk

Původně zaslal: Ferin007

Ve Francii takovýmu šu...... sebrali papíry. Přičinlivej policista doma brouzdal po internetu, kápl na takovýho narcise, podle palubní desky poznal přesnej typ auta, podle okolí a silnice místo a v databázi ho pak dohledal. Důkazem byly záběry na tachometr. :potlesk :potlesk

To u nas taky zkouseli sic novinari (Husak), ale nak to nedopadlo:grr

Toho kokota bych povesil na prvni klandr na dalnici a nechal ho tam houpat pro vystrahu ostatnim:grr:grr:grr:gr

Taky bych ho nechtěla nikde potkat a už vůbec s ním sedět v autě.Bych si myslela,že mě chce zabít!

ani jsem to nedokoukal do konce, ja to naprostej debil kterýmu bych sebral řidičák! Jezdí tam z pruhu do pruhu jako král a myslí si kdo ví co...

doufám že si někde rozbije hubu, ale sám, né jako to bývá pravidlem že s sebou veme i nevinný lidi...

Předjíždění přes plnou, dokonce i dvojitou, předjíždění zprava a ještě se tím chlubí, fakt idiot.