Sign in to follow this  
Followers 0
KoNG

CD Changer P206 kam sním ? - vyřešeno

9 posts in this topic

přihrádce spolujezde ale tu by zabral takřka celou :(

taky nevím kama je lepší vést kabeláž za předpokladu že bude v kufru ? Pravá strana u splujezdce podél pásů, nebo rozdělat středovou konzolu řazení a vést to tama ?

Kong: tak to už budeš mít na celý týden postaráno o hudbu. Jinak moc pěkný cd měnič. Myslím, že do dát do kufru, tam nebude zabírat místo, jako v kastlíku a kabeláž vést okolo prahů a nebo středem.

Původně zaslal: KoNG

Ahoj

Všem poradí mi někdo kam umístit v P 206 tohohle krasavce ? (http://www.xplod.cz/katalog/cd-menice/cdx-757mx/)

45.jpg

Co jsem se tak díval tak by to šlo do kufru na pravou stranu na levé je hodně elektroniky :)

Poradím ti, kam ho umístit, ani ti nebude v autě zabírat místo. Můžeš ho umístit u mě v autě.:aut:D:D:D

trundik, komisar: to by jaksi nešlo :D už na něj čeká moje SONY CDX-GT710 ;) takže to vrznu do kufru tam kde mám vyhlídnutej plácek a kabeláž povedu kolem dveřních prahů na pravé straně :super

A co takhle pod sedačku spolujezdce? Nevejde se? :myslim:myslim:myslim

tak pod sedačku se nevleze vůbec ;) má 9cm na výšku a pod sedačkou je stěží 4cm :) (pak je tam páka na posun sedačky) ale do kufrr na pravou stranu se vleze krásně

a doporučuji jelikož pravé prahy u spolujezdce obsahují takový uchytávací tunel kde se dá krásně vést kabeláž až do kufru dokonce i plast v kufru obsahuje prolis na kabel, no prostě nádhera :aut

[upravil dne 8.6.2007 KoNG]