Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pridřená klika


rico

Recommended Posts

Clovece mohla stejnou pi...vinu jsem udelal ja vloni, ale ja ty oleje dokonce smychal klika zacala po nekolika stech kilometrech mlatit pri startovani. Sral jsem na to a pak jsem jel neco kolem 190 po dalnici na Brno i s pritelkyni. A klika me opustila nadobro. Nastesti nevyletela ven, ale jenom se radne kousla.

Do opravy bych nesel vybrus bude asi drahy. Je lepsi koupit cely motor a pokud je ten tvuj nahore dobry tak treba predelat jen tu kliku dat nove salky a vrkat dal. Asi by to vyslo nejlevnej.

Odkud jsi?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clovece mohla stejnou pi...vinu jsem udelal ja vloni, ale ja ty oleje dokonce smychal klika zacala po nekolika stech kilometrech mlatit pri startovani. Sral jsem na to a pak jsem jel neco kolem 190 po dalnici na Brno i s pritelkyni. A klika me opustila nadobro. Nastesti nevyletela ven, ale jenom se radne kousla.

Do opravy bych nesel vybrus bude asi drahy. Je lepsi koupit cely motor a pokud je ten tvuj nahore dobry tak treba predelat jen tu kliku dat nove salky a vrkat dal. Asi by to vyslo nejlevnej.

Odkud jsi?????

Kdyztak napis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzu se jen zeptat, proc nekdo s prominutim sere na vymenu oleje, pripadne proc micha olej, ci proc tam leje horsi nez tam byl??? A proc kdyz uz mu to zacne mlatit, jezdi dal, nemluve o 190 po dalnici, kde muzu zpusobit mensi havarku, kdyz se mu to v tech 200kilech kousne?..... fakt nechapu... PROC?:o

starejte se o to trochu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a může začít klika mlátit v opačném případě když jsem místo předchozího minerálu nalil 10W40 ?? Myslím že se mi zvuk motoru poměrně změnil ,teď je traktorovějšího charakteru a dost hlučnej. Mlácení neboli klepání je najmarkantnější po nastartování a jakmile se motor víc zahřeje, klepání se pomalu ztrácí.. ale nepřestane jinak bych to neřešil.;)

Zkoušel jsem aditivum do nafty pro odstranění klepání deaselového motoru ale opět sem se přesvědčil že je to pouze \"zlodějina\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svemu auticku jsem se na kolenou omluvil. Uz to nikdy neudelam!!! Nikdy uz nesmicham 2 druhy oleju dohromady a horsi nez polosyntetiku tam taky nenaleju!

To uz bylo davno a ja byl jeste neskuseny, takze jsem nemohl vedet, ze kdyz me krape klika a ja s tim letim po dalnici muze se neo stat. Slibuju uz to neudelam.Moja bÿla taky pekne nasrana, kdyz jsme 5 hodin cekali na odtahovku!!!:(

Myslim si, ze ale s lepsiho oleje na horsi se da prejit, ale s horsiho na lepsi asi ne, protoze je ridsi a nevyplni tak dobre netesnosti a vule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...