Sign in to follow this  
Followers 0
Michal.B

Jaky odstín tonovani skel

28 posts in this topic

Zdarec.Jsem objednanej na pokoveni skel,a tak bych se chtěl zeptat jaky odstín by jste doporučili na tuto 406.Jestli třeba do černa nebo uplné zrcadlo...

[upravil dne 6/6/07 Michal.B]

post-0-14109595780993_thumb.jpg

kdyz uz pokoveni tak do cerna:cool:, ale urcite pouze v mezich zakona, blbe se to dava pryc:bojim

[upravil dne 6/6/07 buml]

Zrcadlová na stříbrným ???? Nemuselo by to vypadat zase až tak blbě. Něco jinýho je tmavá a zrcadlová. No nic, každý podle svého názoru

černé nemám rád ale černé skla budou supr:D

ja uz jsem rozhodnutej, ze az se vratim, tak na myho stribrnyho mazlika pujdou cerny folie s 50% zatmavenim..:cool:

Tak tam dam asi tu černou,ale doufam že v tom autě nebude ještě větší hic.Myslím že ty zrcadlovky by to světlo odráželo,ale fakt nevim.

Tak chtěl bych aby to trochu pomahalo aby v autě nebylo takove horko,nemam totiš klimu.Bracha ma na golfu skoro zrcadla a když auto stoji na slunku tak tam neni takoví pařák jako u mě.

No, černou nic nezkazíš, je univerzální a možná i "obvyklá". Ale IMHO k světlé barvě, potažmo stříbrné si zrcadlová skla umím představit jako velmi efektní a jednolitící s karoserií, jako u černého vozu černá skla. Osobně bych zvedl ruku pro zrcadlo.

Edit: navíc má zrcadlo lepší odrazivost paprsků, černá spíš jen pohlcuje.

[upravil dne 8.6.07 Kdo]

Původně zaslal: komisar

dělat pojízdný zrcadlo???to se mě nelíbí

Jj, jeden pak neví, jestli se ten venku culí na tebe, nebo na sebe. :myslim

Proti zatmaveí nic nemám, doporučuji však v mezích normy (ani dle platných předpisů v ČR) 25% dopředu a 50% zadní, více určitě ne! Já osobně mám od výroby na své 406 PREMIUM vepředu 75%,a všude jinde 50%, samo krom předního skla! Je to s certifikátem, a se schválenou spůsobilostí v ČR a EU. Ale docela často mě staví bělásci, takže nedoporučuji. Policie má měřítko, na řidiče musí být vidět, ale pokud budeš mít certifikát o shválení, mají smolíka. jen ten čas, co jsem již strávil předkládáním certifikátu hlídkám! Osobně bych volil střídmější zatmavení :aut

Na předních oknech mam sice 70%(povolene je sice 30%)tak doufam že nebude mi nikdo keci

Původně zaslal: Michal.B

Na předních oknech mam sice 70% (povolene je sice 30%)tak doufam že nebude mi nikdo kecy

No to si piš, že bude, policajti jsou na tohle dost vysazený, dokonce je to i v příspěvku výš. :super

Původně zaslal: Michal.B

Na předních oknech mam sice 70%(povolene je sice 30%)tak doufam že nebude mi nikdo keci

bude, s tim pocitej..mel bys mit ale na zadnich oknech stitek o homologaci, tak si nalep ten samej i na predni;)