Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

jak vyndat airbag u řidiče?


Pe.Tr

Recommended Posts

čuste, dnes jsem chtěl sundat volant na tchanově 406 new model ,suveréně si beru torx 30 na odmontování airbagu z volantu. Jenže šrouby nikde, je tam zezadu volantu spousta děr ale šrouby žadne, ale jestli to jsou jen nějake packy tak nevim jak na ně.Mohl by někdo poradit jak ten airbag vyndat?

[upravil dne 6/6/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus pohledat tady na foru, neco o demontazi volantu. Nekdo (myslim ze Hurvajz nebo kdo to tu dava ty naskenovany stranky z knizky jak na to) tam daval naskenovanou stranku z knizky jak na to, kde je popsana demontaz airbagu z novyho modelu.

Edit: Tady ten obrazek z knizky je od ajvena, sice malej, ale jde tam videt obrazek se sipkou jak na ten airbag jit. Zkus ale pohledat na foru, myslim ze to tu bylo i ve velkym.

[upravil dne 6.6.2007 Tornado]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Zkus pohledat tady na foru, neco o demontazi volantu. Nekdo (myslim ze Hurvajz nebo kdo to tu dava ty naskenovany stranky z knizky jak na to) tam daval naskenovanou stranku z knizky jak na to, kde je popsana demontaz airbagu z novyho modelu.

jdu hledat ...(někdo na virtual kafe po 20 hodině?:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Tornado

Zkus pohledat tady na foru, neco o demontazi volantu. Nekdo (myslim ze Hurvajz nebo kdo to tu dava ty naskenovany stranky z knizky jak na to) tam daval naskenovanou stranku z knizky jak na to, kde je popsana demontaz airbagu z novyho modelu.

jdu hledat ...(někdo na virtual kafe po 20 hodině?:D)

Editoval jsem muj minulej prispevek, je tam odkaz, tak na nej mrkni. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnil jsem volant a zezadu volantu jsou 2 dírky a jsou tam malé torxi jsou dost hluboko tak musíš tou delší stranou torxu ty povolíš a airbag ti vypadne. Mám kožený 4 ramenný volant tak doufám že je to i u jinych stejné:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Měnil jsem volant a zezadu volantu jsou 2 dírky a jsou tam malé torxi jsou dost hluboko tak musíš tou delší stranou torxu ty povolíš a airbag ti vypadne. Mám kožený 4 ramenný volant tak doufám že je to i u jinych stejné:myslim

to jsem si taky myslel ale opak byl realitou, viz vyše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Tornado

Zkus pohledat tady na foru, neco o demontazi volantu. Nekdo (myslim ze Hurvajz nebo kdo to tu dava ty naskenovany stranky z knizky jak na to) tam daval naskenovanou stranku z knizky jak na to, kde je popsana demontaz airbagu z novyho modelu.

jdu hledat ...(někdo na virtual kafe po 20 hodině?:D)

Editoval jsem muj minulej prispevek, je tam odkaz, tak na nej mrkni. ;)

takže jestli jsem to rozluštil dobře tak mám ten airbag vyloupnout zespodu .tak to se zitra uvidí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Mě jse to fakt povedlo,Měl jsem ošoupaný volant a tak jsem koupil s vrakáče jiný a měnil ho. a povedlo jse. Co tam máš za volant?

to same co ty , taky mě to překvapilo že tam nejsou torxy ,proto se ptam .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

máš to v odkazu který je výše jsou tam i obr.já mám šroubky

na svem starem modelu mam torxy ve dvou dirkach tosame sem mel na 607 z 2000, 406 z 2000, Partnerovi z 2002 , ale tady je zezadu volantu po obvodu cca 6x díra tvar obdelnik rozmer cca 1x2,5 cm a po nahmatani jsou v těch dírach nahmatatelne nějake kovové plíšky ale nejdou hybat ani pačit . Zkusím zitra to vypačit zepředu šroubovakem ale opatrne ,nerad bych to z-lehkeholki-l.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: PŘEMA

Já mám nový model a měl jsem tam fakt 2 torxi zezadu,tak teda nevím:myslim:myslim:myslim

nový model se starým volantem;)

Myslíš??? To mě teda dostalo....:o:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Peto neni to jak ve fabce dve pruziny ktery musis sroubovakem odtahnout a on povyskoci?

to jsem taky zkoušel ale nee, fakt je tam hromada direk ale nic , snad to někdo bude vědět s těch co jdou zita na Džbán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...